chero

MKPortal

7 postów w tym temacie

Witam znalazłem na jakimś forum wiadomość ze powstał polski support MKPortal ale post był napisany 2 lata temu jego autorem był Spanner tak czy siak mam pytanie czy nadal istnieje ten support i pod jakim linkiem go znajdę...

Niestety ale projekt ten umarł. Przyczyną były problemy z dogadaniem się z drugim administratorem, z którym prowadziłem ów support i zmuszeni byliśmy go zamknąć.

Dość stary temat, ale posiada ktoś MKPortal na komputerze? W wersji wyższej niż 1.1? Support oficjalny upadł i wszelkie oficjalne linki zostały wyłączone, więc szukam czegoś na własną rękę, a jeśli nikt nie ma, to czy istnieje jakiś podobny skrypt - nadal rozwijany?

Jeśli chcesz taki portal połączony z forum to zerknij na Unreal Portal. A jeśli chcesz integrować zewnętrzny to do Joomla! i WP są wtyczki do IP.Converge, które umożliwiają integrację tych 2 systemów z IP.Board. Jeśli znasz natomiast php to przy użyciu IP.Converge możesz zintegrować dowolny skrypt z forum :)

Źle mnie zrozumiałeś, nie poszukuję portalu do IPB lecz do MyBB, a że zajmowałeś się MKPortal kiedyś, więc zwróciłem się na tym forum.

Nie napisałeś, że chcesz do MyBB a skoro to jest support IP.Board to domyślnie myślę w tej kategorii :) niestety nie mam żadnych namiarów na ten skrypt, ale poszukaj może w jakichś torentach czy coś

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.