Jump to content
  • 0

Question

Witam, podczas tworzenia strony, i dawania całego systemu - wyświetla mi się błąd - EX2 + wiadomość ,,[[Template core/front/global/navBarChildren is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]". Chciałbym dodać że forum jest testowe i jest zawarte na hostingu darmowym + niestety, ale wersja nulled. [społeczność mała]. Czy można prosić o szybką odpowiedź? Bardzo mi zależy.

ps. dodam, że nie mogę nic zmienić w ACP, bo w klikaniu strony wyświetla mi się to:

image.png.471272917da5eb60d72235c6d6380f25.png

+ programy do ftp nie działaja, gdyż nie connectują się z hostingiem.

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

^ problem rozwiazany - wystarczylo zmienić wersje php 😉 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Similar Content

• By Pro
      Witam , 

Kilka dni temu postanowiłem zabezpieczyć swoje forum.
      Znalazłem taki temat na forum : http://www.ipsbeyond.pl/topic/1804-zabezpieczenie-przed-wlamaniem-np-do-acp/?p=4352 

i po tych czynnościach mam taki problem : http://www.ipsbeyond.pl/topic/5179-problem-z-logowaniem-do-acp/

Ale nie chce usuwać tego zabezpieczenia , ja mogę się zalogować na forum , lecz pozostali admini MAJĄ w/w problem.

Pozdrawiam.
    • By Mario14125
      Witam serdecznie. Wiem że istnieje opcja logowania się do konta użytkownika poprzez akcję w ACP jednakże interesuje mnie coś innego. Mianowicie to jest może i małe oszustwo jednakże w praktyce wygląda to niemalże prawdziwie. Chodzi mi o coś takiego jak masowe logowanie się na konta użytkowników że np w ACP jest pole ile osób ma zostać zalogowanych i wybrana ilość losowych użytkowników z bazy danych loguje się na forum pozostawiając po sobie ślad zalogowania. Głównie widać to gdy posiada się rozszerzenie Members Online Today 1.1.1. Czy jest możliwe zrobienie takiej aplikacji/rozszerzenia?
    • By Mario14125
      Witam, mam do zaproponowania stworzenie ogólnodostępnej aplikacji umożliwiającej generowanie postów. Otóż plan jest prosty, w panelu administracyjnym tworzymy najróżniejsze pola jakie chcemy i wybieramy przy każdym dodawaniu/edytowaniu pola gdzie ma się pokazywać dane pole, gdy już zostanie to ustawione po naciśnięciu np w Napisz nowy temat przenosi cię tak jakby do nowej strony lub otwiera ci okienko(jak przy logowaniu) z podanymi polami do wypełnienia(niewypełnienie pól nie wchodzi w grę), klikamy Generuj i to co wygenerowało w BBCode dodaje do okna pisania nowego tematu, potem użytkownik sprawdza czy nie popełnił ewentualnych błędów i klika Napisz nowy temat. I już, cała filozofia. Dodam jeszcze że pola które mają być do wypełnienia mają być normalne, lecz tytuły tych pół konwertowało do posta w BBCode jako tekst pogrubiony, np.

Wersja forum: IP.Board

Dlaczego chcę, aby taka aplikacja powstała? Na pewno każdemu się takie coś przyda a osobiście nie znalazłem czegoś takiego w IPS Marketplace
    • By Mario14125
      Ostatnio miewam coraz więcej błędów odnośnie forum... Nie wiem czy to wina localhosta ale przy próbie instalacji najnowszej galerii wyskakuje mi taki błąd:

· ALTER TABLE ipb_groups ADD g_max_diskspace INT( 10 ) default '0' NOT NULL, ADD g_max_upload INT( 10 ) default '0' NOT NULL, ADD g_max_transfer INT( 10 ) default '0' NOT NULL, ADD g_max_views INT( 10 ) default '0' NOT NULL, ADD g_create_albums TINYINT( 1 ) UNSIGNED default '0' NOT NULL, ADD g_create_albums_private TINYINT( 1 ) UNSIGNED default '0' NOT NULL, ADD g_create_albums_fo TINYINT( 1 ) UNSIGNED default '0' NOT NULL, ADD g_album_limit INT( 10 ) default '0' NOT NULL, ADD g_img_album_limit INT( 10 ) default '0' NOT NULL, ADD g_edit_own TINYINT( 1 ) UNSIGNED default '0' NOT NULL, ADD g_del_own TINYINT( 1 ) UNSIGNED default '0' NOT NULL, ADD g_img_local TINYINT( 1 ) UNSIGNED default '0' NOT NULL, ADD g_movies TINYINT( 1 ) UNSIGNED default '0' NOT NULL, ADD g_movie_size INT( 10 ) default '0' NOT NULL, ADD g_gallery_use TINYINT( 1 ) NOT NULL DEFAULT '1', ADD g_delete_own_albums TINYINT( 1 ) NOT NULL DEFAULT '0'; Powt�rzona nazwa kolumny 'g_max_upload' · UPDATE ipb_groups SET g_max_diskspace='0', g_max_upload='0', g_max_transfer='0', g_max_views='0', g_create_albums=0, g_create_albums_private=0, g_create_albums_fo=0, g_album_limit='0', g_img_album_limit='0', g_edit_own=0, g_del_own=0, g_img_local=0, g_movies=0, g_movie_size='0', g_gallery_use=1, g_delete_own_albums=0; Nieznana kolumna 'g_max_diskspace' w field list · UPDATE ipb_groups SET g_max_diskspace='-1', g_max_upload='-1', g_max_transfer='-1', g_max_views='-1', g_create_albums=1, g_create_albums_private=1, g_create_albums_fo=1, g_album_limit='-1', g_img_album_limit='-1', g_edit_own=1, g_del_own=0, g_img_local=0, g_movies=1, g_movie_size='-1', g_gallery_use=1, g_delete_own_albums=0 WHERE g_edit_profile=1; Nieznana kolumna 'g_max_diskspace' w field list · UPDATE ipb_groups SET g_max_diskspace='-1', g_max_upload='-1', g_max_transfer='-1', g_max_views='-1', g_create_albums=1, g_create_albums_private=1, g_create_albums_fo=1, g_album_limit='-1', g_img_album_limit='-1', g_edit_own=1, g_del_own=1, g_img_local=0, g_movies=1, g_movie_size='-1', g_gallery_use=1, g_delete_own_albums=1 WHERE g_is_supmod=1 OR g_access_cp=1; Nieznana kolumna 'g_max_diskspace' w field list
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.