Skocz do zawartości
cichy

problem Bug Tracker v1.3

Polecane posty

cichy    2

Witam zainstalowalem sobie Bug Tracker v1.3 na koncu instalacji wyskoczył błąd dla pliku bugtracker_templates.xml i zakończyłem wszystkie opcje w ACP dla BT się pojawiły lecz nie działa jak powinno po próbie wejścia poprzez forum mam komunikat

Fatal error: Class 'skin_bugtracker_view_6' not found in /home/pawelcic/public_html/sources/ipsclass.php on line 2085

To postanowiłem usunąć go z poziomu ACP components i niby ok znikneło i chciałem ponownie zainstalować lecz już mam komunikat po kliknięciu setup w ACP

This Bug Tracker installation is up-to-date and there are no more upgrades required

This simply means that there are not any upgrade modules uploaded that have not been run.

Be sure to visit your favorite modding site to check that this is the latest version available.

I na chwilę obecną nie działa i niema opcji dla BT w ACP tylko jest setup.

Aż mi wstyd pisać z takimi zonkami :)

Pozdrawiam cichy

Spanner    4210

jak możesz to podaj linka do tego BT to sobie zainstaluje i sprawdzę, bo nigdy nie korzystałem. Błąd ze skinem to ok, jeszcze rozumiem, ale instalacja powinna pójść

cichy    2
jak możesz to podaj linka do tego BT to sobie zainstaluje i sprawdzę, bo nigdy nie korzystałem. Błąd ze skinem to ok, jeszcze rozumiem, ale instalacja powinna pójść

Hej

Tu jest link -> Klik

Edytowano przez cichy

Spanner    4210

ok, to dziś postaram się zbadać sprawe i znaleźć jakieś rozwiązanie :)

cichy    2
ok, to dziś postaram się zbadać sprawe i znaleźć jakieś rozwiązanie :)

O to będzie super :)

Dzięki i będe wyczekiwał :]

Pozdrawiam

Spanner    4210

problem rozwiązany :)

w katalogu upload/bugtracker_setup jest plik bugtracker_components.xml wejdź do acp -> admin -> Manage Components i zaimportuj ten plik. teraz już będziesz miał spowrotem menu w acp. wejdź na ftp zaznacz katalog cache i prawym myszy wybierz zmień atrybuty / chmody, lub coś tego typu. jak się pojawi to wpisujesz albo 777, albo jeśli będą opcje do wyboru to zaznaczasz wszystkie i koniecznie daj zastosuj także dla podfolderów. po tych operacjach wejdź do acp -> components -> Bug Tracker -> Tools i wykonaj wszystkie opcje po kolei. jeśli to nie zadziała to w acp-> look & feel -> Skin Tools i po prawej kliknij na link [ Rebuild All ] i pójdzie. Po tym wszystkim musi działać już wszystko

cichy    2
problem rozwiązany :)

w katalogu upload/bugtracker_setup jest plik bugtracker_components.xml wejdź do acp -> admin -> Manage Components i zaimportuj ten plik. teraz już będziesz miał spowrotem menu w acp. wejdź na ftp zaznacz katalog cache i prawym myszy wybierz zmień atrybuty / chmody, lub coś tego typu. jak się pojawi to wpisujesz albo 777, albo jeśli będą opcje do wyboru to zaznaczasz wszystkie i koniecznie daj zastosuj także dla podfolderów. po tych operacjach wejdź do acp -> components -> Bug Tracker -> Tools i wykonaj wszystkie opcje po kolei. jeśli to nie zadziała to w acp-> look & feel -> Skin Tools i po prawej kliknij na link [ Rebuild All ] i pójdzie. Po tym wszystkim musi działać już wszystko

No i dalej to samo

Faktem że pojawiło się menu w ACP ale po kliknięciu na setup jest komunikat.

"This Bug Tracker installation is up-to-date and there are no more upgrades required

This simply means that there are not any upgrade modules uploaded that have not been run.

Be sure to visit your favorite modding site to check that this is the latest version available."

po probie wejscia z poziomu forum.

Fatal error: Class 'skin_bugtracker_view_6' not found in /home/pawelcic/public_html/sources/ipsclass.php on line 2085

w pliku linia 2085

$this->compiled_templates[ $name ] = new $full_name();

jakby czegos mu brakowalo

Edit:

Zrobiłem inaczej :D

z poziomu admin -> components dodalem bugtracker_templates.xml i zaczelo dzialac

jakie to zryte ale niemam guzikow do nowego posta :D.

Edit 2 :

Nie do konca po probie napisania buga

Could not locate /home/pawelcic/public_html/sources/classes/attach/plugin_bugtracker_bug.php

ale temat sie wyswietla tylko nie mozna go dczytac pisze niemasz uprawnien.

na stronie z mdeem pisze:

This file has been reported as broken

There are at least 2 required files (/sources/classes/attach/plugin_bugtracker_reply.php & /sources/classes/attach/plugin_bugtracker_bug.php) missing from the download, the mod will not work properly without these.

Edytowano przez cichy

Spanner    4210

co do drugiego błęduz plikiem plugin_bugtracker_bug.php to nie czytałeś na http://www.invisionmodding.com/index.php?a...mp;showfile=776 opisu w czerwonej ramce. brakuje tego i jeszcze jednego pliku. Jeśli chodzi o to z

problem spowodowany jest tym, że nie było praw zapisu do katalogu cache/skin_cache/caheid_6 i nie zostały utworzone odpowiednie pliki. Po ustawieniu odpowiednich chmodów i przebudowaniu skinu zawsze problem znika

cichy    2
co do drugiego błęduz plikiem plugin_bugtracker_bug.php to nie czytałeś na http://www.invisionmodding.com/index.php?a...mp;showfile=776 opisu w czerwonej ramce. brakuje tego i jeszcze jednego pliku. Jeśli chodzi o to z

problem spowodowany jest tym, że nie było praw zapisu do katalogu cache/skin_cache/caheid_6 i nie zostały utworzone odpowiednie pliki. Po ustawieniu odpowiednich chmodów i przebudowaniu skinu zawsze problem znika

No super brakuje tylko skąd je wziasc :(

skin juz smiga oki.

Tylko wlasnie te napisanie i potem czytanie tych bledow :(

Ok już pliki mam zrobiłem i smiga super dzięki za pomoc pozdrawiam

cichy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.