Jump to content
cichy

ipb z 2.3.5 na 2.3.6

Recommended Posts

Jeśli pobrałeś paczke aktualizacyjną rozpakowujesz ją i wgrywasz całą zawartość na swój serwer. następnie wchodzisz na adres http://adres.strony/upgrade i postępujesz zgodnie z informacjami jakie będą widoczne :) jak coś to pisz, a jak nie możesz sobie poradzić to mogę Ci pomóc

Oki dzięki tylko cos doczytalem że po upgrade trzeba wszystkie mody na nowo zapodawać uuu to jakaś tragedia chyba omine temat 2.3.6.

Bo widzę że tam jest tylko sposób rejestracji zmieniony a w sumie mi do szczęścia to nie jest potrzebne :)

Pozdrawiam cichy.

wszystko zależy w jakich plikach masz wgrane mody. ja np. nie ściągam paczek zupgradem w całości, tylko z forum pobieram plik diff, w którym jest np. w pliku class_dispaly.php usunięto linijke z $varible = $ips; a w to miejsce została dodana inna linijka, dłużej schodzi ale działa ślicznie, a jak masz linuxa, albo eclipse to takiego patcha nanosisz od kopa

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.