Jump to content
  • 0
Tomo

Question

Witam,
otóż dzisiejszy dzień poświęciłem na przeszukiwanie wszelakich miejsc w celu zdobycia jakichkolwiek informacji na temat rejestracji użytkowników, a dokładnie aby znaleźć plik w którym wypisane są zapytania wykonywane w momencie tworzenia nowego użytkownika.

Jest mi to potrzebne do wykonania integracji forum z serwerem Multi Theft Auto (synchronizacja kont).

Czy ktoś ma jakieś pomysły na lokalizację pliku bądź czegokolwiek?

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Tak w ustawieniach w acp wpisz useername i przejdź do: [System] Dozwolone znaki w nazwach wyświetlanych ja tam mam podany taki patern:

a-zA-Z0-9_-

• 0

Własnie jedynym tropem na jaki się nadziałem było to rest api.
Kombinujemy nad tym już chwilkę i póki co ciężko coś wykombinować.
Będę musiał poszukać jakiegoś poradnika dot. tego całego rest api.

Dodam że potrzebujemy aby wartości typu Nick, hasło, oraz ID zostało przesłane w momencie rejestracji do zewnętrznej bazy danych (serwera MTA) i utworzyło tam wpis z tymi danymi.

Edited by Tomo

• 0

Dobra, poradziliśmy sobie, ale mamy problem z jeszcze jedną kwestią dotyczącą rejestracji.

Czy da się zablokować używanie "spacji" podczas tworzenia konta? Aby nicki użytkowników mogły zawierać tylko pojedynczą frazę? np. TomoHERE a nie Tomo HERE

Albo żeby zamieniało spację na _ czyli zamiast Tomo HERE będzie Tomo_HERE.

• 0

Pokaż swój kod

www.topfrags.pl  | www.gs-dev.pl

• 0
6 minut temu, naXe napisał:

Pokaż swój kod

który kod dokładnie?

• 0

No ten od tworzenia konta, który zrobiłeś

www.topfrags.pl  | www.gs-dev.pl

• 0

To jest po stronie skryptu .lua więc nie ma co tu pokazywać.
Działa to na zasadzie takiej że pobiera informacje czy podany login i hasło występuje w bazie danych forum, jeżeli tak - loguje użytkownika, jeżeli nie występuje to odrzuca i pojawia się komunikat o nieprawidłowych danych logowania.

Ale chodzi mi o samo tworzenie kont po stronie FORUM. Bo rejestracja w grze nie jest możliwa.

• 0
Dnia 16.09.2019 o 10:13, Spanner napisał:

Tak w ustawieniach w acp wpisz useername i przejdź do: [System] Dozwolone znaki w nazwach wyświetlanych ja tam mam podany taki patern:

a-zA-Z0-9_-

Dziękuję, jak zwykle pomogłeś 🙂
Można zamknąć, ze wszystkim sobie poradziłem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.