Jump to content
  • 0
Mesharsky

Problem z Aplikacją Donations by Devfuse

Question

Piszę temat tylko dlatego, że autor aplikacji ma wywalone i nie odpisuje od prawie 2 miesięcy.... a potrzebuję by ta aplikacja działała.

Link do aplikacji: https://invisioncommunity.com/files/file/7615-donations/
Wersja, której używam: Najnowsza.
Opis problemu:

Problem z aplikacją jest taki, że nie aktualizuje mi celu dotacji ani nie tworzy tematu jak ktoś doda dotację.
Jednakże pieniądze na PayPal przychodzą.

Sprawdzałem logi błędów, logi systemowe, nic nie znalazłem.
Najciekawsze jest to, że jak dodam dotację przez panel administratora, to temat się tworzy oraz cel dotacji również się aktualizuje.

Prawie 2 miesiące temu poprosił mnie bym zrobił coś takiego.

Can you open applications/donate/modules/front/donate/index.php

Find and remove:

/* Check input is a donation from this app */
if( \IPS\Member::loggedIn()->language()->checkKeyExists( 'forum_donation' ) && $donation['name'] != \IPS\Member::loggedIn()->language()->get( 'forum_donation' ) )
{
$this->_logError( 'donationlog__donation_mismatch', 'donationlog__donation_mismatch_desc', NULL );
}

Zrobiłem to, jednak nic to nie pomogło, w załączniku zamieszczam plik index.php. Który autor aplikacji kazał mi zmodyfikować.

Bardzo proszę o pomoc z tego powodu, że nie piszę aplikacji i wtyczek, by sobie poradzić z tym problemem.

Przydatna informacja może być jeszcze taka, że „chyba”, ale to tylko „chyba” wszystko zaczęło się dziać jak pierwszy cel został osiągnięty, każde nowe utworzone nie reagują jak ktoś da dotację, tylko jak dodam manualnie przez panel administratora.

Pozdrawiam!

index.php

3 answers to this question

Recommended Posts

• 1
1 godzinę temu, Mesharsky napisał:

Jeżeli chcesz, mogę ci przesłać na pw pliki aplikacji.

Takie rzeczy (ogarnięcie tego problemu) mogę zrobić w ramach normalnej usługi

• 0

Sam ten plik nic nie da. Jest więcej różnych plików i to inny plik odpowiada za to wszystko. NIe mam tej aplikacji i jej nie znam więc w ciemno nic nie pomogę. Tylko autor może

• 0
5 godzin temu, Spanner napisał:

Sam ten plik nic nie da. Jest więcej różnych plików i to inny plik odpowiada za to wszystko. NIe mam tej aplikacji i jej nie znam więc w ciemno nic nie pomogę. Tylko autor może

Jeżeli chcesz, mogę ci przesłać na pw pliki aplikacji.