Jump to content
  • 0
TomoEMStories

Problem z forum

Question

Posted (edited)

Witam, otóż po ostatniej aktualizacji forum do najnowszej wersji 4.4.5 zauważyłem że na moim forum wystąpiło kilka błędów.

Mianowicie pierwszym z nich jest nieładujący się chatbox.

Spoiler

image.thumb.png.7f9d6653dd0ae8997e01af4b88458bbe.png

Drugim problemem jest niedziałający odnośnik(?) chodzi o menu które zawsze się pojawiało po kliknięciu w nick (panel administratora, moderatora, profil itp)

Spoiler

image.png.1084c3f2186a65235b6c3a7cb415d432.png

Po prostu nic się nie dzieje, dopiero po kliknięciu w awatar, przekierowaniu na profil - odnośnik działa. Przed aktualizacją wszystko śmigało.

Trzecim i chyba ostatnim problemem jaki zaobserwowałem to brak tzw. "hoverCard"ów 

Spoiler

image.png.3140df7bf1ae5bc5d637b5108524081f.png

Używam szablonu Vulpes Dark od Lis'a. Nie wypuścił on żadnej aktualizacji, ja natomiast nie jestem na tyle rozeznany w szablonach aby spróbować to naprawić samemu.

Edited by TomoEMStories
dodanie spoilerów

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Dobra, poradziłem sobie ze wszystkim, okazuje się że posiadałem niezaktualizowany szablon. Do zamknięcia, przepraszam za kłopot :v

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.