Jump to content
  • 0

optymalizacja

Question

Witam, obecnie uczę się intensywnie SEO, i mam pytanie czy Pan zlecał komuś czy sam poprawiał coś w kodzie strony swojego forum?

Druga sprawa zauważyłem że moje adresy URL na niektórych forach są chyba raczej nie takie jakie powinny być pod SEO

sprawa wygląda tak np. na tym forum dział Sprawy techniczne i bezpieczeństwo adres URL wygląda tak: https://marihuanaforum.pl/forum/36-sprawy-techniczne-bezpieczeństwo/ chyba jest poprawny?, chociaż nic przy tym forum nie ustawiałem na drugim forum taki sam dział https://bukmacherskieforum.pl/index.php?/forum/9-sprawy-techniczne-bezpieczeństwo/ i tu już w adresie URL występuje to index.php? ponoć to nie jest pożądane, jak to można naprawić ?

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Administrator
13 godzin temu, Randy napisał:

Druga sprawa zauważyłem że moje adresy URL na niektórych forach są chyba raczej nie takie jakie powinny być pod SEO

sprawa wygląda tak np. na tym forum dział Sprawy techniczne i bezpieczeństwo adres URL wygląda tak: https://marihuanaforum.pl/forum/36-sprawy-techniczne-bezpieczeństwo/ chyba jest poprawny?, chociaż nic przy tym forum nie ustawiałem na drugim forum taki sam dział https://bukmacherskieforum.pl/index.php?/forum/9-sprawy-techniczne-bezpieczeństwo/ i tu już w adresie URL występuje to index.php? ponoć to nie jest pożądane, jak to można naprawić ?

Musisz na tym drugim forum użyć htaccess. Wpisz w wyszukiwarkę w acp htaccess to znajdzie Ci odpowiednie ustawienie

13 godzin temu, Randy napisał:

Witam, obecnie uczę się intensywnie SEO, i mam pytanie czy Pan zlecał komuś czy sam poprawiał coś w kodzie strony swojego forum?

Ogólnie na tym forum mam wszystko "z paczki" ale na jednym z forów intensywnie pracujemy nad seo i sporo dodatków dopisałem

• 0
4 godziny temu, Spanner napisał:

Musisz na tym drugim forum użyć htaccess. Wpisz w wyszukiwarkę w acp htaccess to znajdzie Ci odpowiednie ustawienie

Ogólnie na tym forum mam wszystko "z paczki" ale na jednym z forów intensywnie pracujemy nad seo i sporo dodatków dopisałem

a co do za dodatki, i jaki koszt, w kodzie forum coś robione jest?

• 0
  • Administrator
Dnia 24.05.2019 o 10:36, Randy napisał:

to trzeba włączyć ? bo jak włączyłem to wywala błąd na forum 404, trzeba jeszcze na serwerze coś zrobić? 

image.thumb.png.9cf8a59a10319389d7f2415235990900.png

Tak, włączyć. Pobrać plik htaceess i go umieścić na serwerze pod odpowiednią nazwą

Dnia 23.05.2019 o 14:28, Randy napisał:

a co do za dodatki, i jaki koszt, w kodzie forum coś robione jest?

Przynajmniej na razie nie na sprzedaż

• 0
4 godziny temu, Spanner napisał:

ak, włączyć. Pobrać plik htaceess i go umieścić na serwerze pod odpowiednią nazwą

a skąd pobrać i gdzie dokładnie umieścić? 

Mam pytanie takie Dawid, czy ty zajmujesz się jakąś optymalizacją forum pod seo? 

• 0
  • Administrator
2 godziny temu, Randy napisał:

a skąd pobrać i gdzie dokładnie umieścić? 

Pod tym komunikatem masz na końcu "pobierz ten plik"

2 godziny temu, Randy napisał:

Mam pytanie takie Dawid, czy ty zajmujesz się jakąś optymalizacją forum pod seo?

I tak i nie 😉 Jak masz wytyczne to nie ma problemu

• 0
8 godzin temu, Spanner napisał:

I tak i nie 😉 Jak masz wytyczne to nie ma problemu

Dobra ja przygotuje za jakiś czas liste tematów i przedstawie co i jak