Jump to content
  • 0
leogui

Niebezpieczne funkcje PHP

Question

Cytat

Niebezpieczne funkcje PHP są włączone

Niektóre funkcje są włączone na serwerze, które mogą spowodować poważne szkody dla Twojej społeczności lub serwera. Jeśli jesteś we wspólnym środowisku hostingowym, niektóre z tych funkcji mogą ominąć ograniczenia, które uniemożliwiają jedno konto na serwerze wpływające na inne. Ich obecność zwiększa również liczbę szkód, które mogą zostać spowodowane, jeśli zostanie naruszona administracja.

Ponieważ Invision Community i większość innych aplikacji internetowych nie używa tych funkcji, zalecamy wyłączenie ich na twoim serwerze, przynajmniej w katalogu, w którym zainstalowana jest twoja społeczność. Powinieneś skontaktować się ze swoim dostawcą hostingu lub administratorem systemu i poprosić o dodanie do ustawienia PHP disable_functions.

exec system passthru popen proc_open shell_exec

Cześć. 

Taki komunikat widzę u siebie w ACP cały czas z tego co mi wiadomo Hosting na którym jestem OVH nie jest w stanie wyłaczyć tego już się dowiadywałem. 

Może podpowiecie co mam zrobić ponieważ najzwyklejsze aplikacje na forum mi nie działają typu chatbox czy Group Name Indicator 4 

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Witaj,

to nie jest powodem nie działania aplikacji. Te funkcje które wkleiłeś pozwalają wykonywać polecenia bezpośrednio na serwerze tak jak z linii komend, ale nie mają najmniejszego wpływu na działanie innych aplikacji. Na 99,99% coś masz nie tak, albo nie masz licencji

• 0

Napewno masz najnowszą wersje Chatboxa pod swoją wersje IPS?

Na IPS 4.2.8 Chatbox działał mi poprawnie przy tych samych "Niebezpiecznych funkcjach" Pobierz jeszcze raz Chatboxa z marketu pod swoją wersje forum

a Group Name indicator 4 spróbuj zamienić na Group Colors on User Links 14.

Osobiście używam IPS 4.4.3, chatboxa 4.0.3 i Group Colors on User Links 14 i wszystko działa poprawnie

• 0

mam Invision Community v4.4.3  i nadal nie działa 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.