Jump to content
  • 0
zbyciu

Niezdefiniowany ips w JS

Question

Podczas edycji szablonu i wtyczki, nagle z forum zaczęło się coś dziać. Patrze w konsole developerską i wyskoczyło multum errorów że "ips" nie jest zdefiniowana

Na początku przywróciłem edytowany szablon do stanu pierwotnego, dzisiaj wgrałem czyste pliki js z /uploads i dalej nic

err.png

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Masz bład z JS'ami. Wejdź do acp -> zakładka system -> pliki -> przejdź do ustawień przechowywania. Zweryfikuj ścieżki i zapisz formularz. Po odświeżeniu powinno zadziałać.

• Like 1

• 0

Ścieżki się zgadzają, zapisałem, odświeżyłem i nic.

Działa kilka rzeczy takie jak: "#elUserLink_menu" nie do końca poprawnie i zakładki w ACP

Dalej te same błędy w konsoli

• 0

Edytowałem tylko szablon wtyczki "Steam Group" Da się jakoś to naprawić czy potrzebny reinstall?

• 0

Cofnąłem zmiany edycji tego szablonu, wyłączyłem wszystkie wtyczki i aplikację i dalej nic 😕 Chyba trzeba będzie zrobić reinstall

• 0

Usuń zawartość z "datastore", potem wyczyść cache forum. Też tak miałem często.

• 0

Usunąłem zawartość z "datastore" i chciałem wejść do ACP, a tutaj taki komunikat

Forbidden

You don't have permission to access /admin/ on this server.

Zna ktoś powód i możliwe rozwiązanie?

Chmody dobre, na innych przeglądarkach próbowałem, pliki przerzucałem i dalej to samo

• 0

Jest blokada na folder /admin, ale nawet na innej przeglądarce z wpisaniem go występuje problem

I jest też cloudflare

• 0

Błąd został znaleziony i naprawiony, lecz dzisiaj znowu wystąpił

Technik naszego dedyka zrobił to w następujący sposób

"Właśnie coś jest z generatorem, który minimizuje skrypty JS podczas tego procesu błędnie generuje wynikowy plikja to ręcznie poprawiłem Dodaje komentarz w miejscu, które zawiera ważna definicję dla innych skryptówi nie zwraca to błędu w przeglądarce ale powoduje, że wszystko inne sie wysypuje bo nie ma definicji ips ja ręcznie to naprawiłem i podmieniłem zawartość pliku na starszy ale z poprawnie wygenrowanym kodem"

• 0

No to masz coś nie tak z wersją forum albo serwerem. Zarządzam kilkoma dużymi forami i mniejszymi i nikt nie ma takiego problemu jak piszesz że forum źle generuje pliki...

• Like 1

• 0

Od 23.08.2018 do 23.09.2019 Wszystko było dobrze. Od początku mamy wersję 4.2.8 ze względu na dostępność wtyczek i szablon, a serwer nie był zmieniony, były może jakieś aktualizacje, ale to gdzieś w listopadzie/grudniu.

Domyślam się, że to przez to się stało, że edytowałem styl css gdzie występowały komentarze "/* */" i po zapisaniu się zaczęło psuć

• 0
13 godzin temu, zbyciu napisał:

Od 23.08.2018 do 23.09.2019

hę. mamy dopiero 26.04.2019 więc jak do września?

Jak używasz tak starej wersji jak 4.2.8, która miała pewne błędy to tak będzie. Nie mniej jednak nigdy nie spotkałem się z błędem, że komentowało coś. Każdy plik JS ma na początku definicję zawartą w komentarzach i jeśli tylko nic się nie miesza przy tym to one są usuwane podczas generowania plików

• Like 1

• 0

Na razie wszystko zostało naprawione, edytowałem szablony i generowanie plików js działa poprawnie, więc proszę o zamknięcie tematów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.