Jump to content
  • 0

Rozsypany JS po aktywacji IN_DEV

Question

Witam, mam problem z developer tools, mianowicie po utworzeniu pliku constants.php w głównym katalogu IPSa konsola przeglądarki sypie błędami, pliki są zgodne, najnowsza wersja, pliki dev wrzucone

image.thumb.png.da7422552f501f8a05d0a73a72a51b9d.png

w diagnostyce jest problem z czasem, lecz narzędzie IPS nie jest w stanie tego naprawić

image.thumb.png.014e0f9a35849f8e09d8f57cb4bd1bd1.png

http://dev.playordie.pro/

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ja mam również problem z DEV, ale jedynie ze stroną główną forum (przekroczony limit czasu) i nie mogę wyłapać co to powoduje (\IPS\Log::log() napewno, ale nie wiem w jakim momencie)...

www.topfrags.pl  | www.gs-dev.pl

• 0
  • Administrator

Coś masz źle ustawione na 99%. Zobacz jak się odwołuje do JS:

http://dev.playordie.pro/dev.playordie.prodev//dev.playordie.projs//dev.playordie.profront//dev.playordie.procontrollers//dev.playordie.procore/ips.core.recommendedComments.js?v=026d4e282a

nie ma się co dziwić, że nie działa, jak kilka razy jest adres w ścieżce podany

10 godzin temu, naXe napisał:

Ja mam również problem z DEV, ale jedynie ze stroną główną forum (przekroczony limit czasu) i nie mogę wyłapać co to powoduje (\IPS\Log::log() napewno, ale nie wiem w jakim momencie)...

Tutaj zazwyczaj jest problem z jakimś widgetem na stronie głównej. Najlepiej wyłącz tryb dev, usuń wszystkie widgety i wtedy włącz

• 0
6 godzin temu, Spanner napisał:

Coś masz źle ustawione na 99%. Zobacz jak się odwołuje do JS:

http://dev.playordie.pro/dev.playordie.prodev//dev.playordie.projs//dev.playordie.profront//dev.playordie.procontrollers//dev.playordie.procore/ips.core.recommendedComments.js?v=026d4e282a

nie ma się co dziwić, że nie działa, jak kilka razy jest adres w ścieżce podany

Tutaj zazwyczaj jest problem z jakimś widgetem na stronie głównej. Najlepiej wyłącz tryb dev, usuń wszystkie widgety i wtedy włącz

Właśnie to jest świeża instalacja, jak wyłącze dev to ścieżki są poprawne

• 0
Dnia 9.04.2019 o 14:24, Spanner napisał:

to przejrzyj ustawienia na dev itp Ten tryb normalnie działa. Mam kilka instancji i jeszcze nie miałem problemu

Zmiana hostingu pomogła, w moim przypadku az.pl jest bardzo problematyczne, można oznaczyć jako rozwiązane.