Jump to content
  • 0

Wyświetlanie danych i otrzymanych reakcji użytkownika

Question

Chciałbym wyświetlić liczbę otrzymanych wybranych przeze mnie reakcji.

Dla przykładu, chciałbym wyświetlić całkowitą liczbę otrzymanych ciastek, zakładając, że taką reakcję użytkownicy mogą dawać w postach.

iEJ7ZOz.png

Pogrzebałem trochę w szablonach i na razie niby doszedłem do czegoś takiego:

<p>Cookies: <span>{$reactions['received'][4]['count']}</span></p>

W szablonie UserReputation (odpowiedzialny za wykaz wszystkich otrzymanych i danych reakcji) powyższy kod daje pożądany efekt, jednakże nie jestem pewien jak dokładnie mam się odnieść do tego w PostContainer, tak jak widać na przykładowym obrazie.

I.. cóż... w zasadzie to nie wiem, czy w ogóle jestem na dobrym tropie.

Gdyby ktoś mógłby wskazać mi drogę, byłbym wdzięczny. Jeżeli są też jakieś uwagi, czy dodatkowe informacje, które jest warto wiedzieć, to chętnie bym poczytał. Powiedzmy, że dopiero się uczę z tym pracować.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Administrator

Ogólnie trzeba dość do tego skąd się biorą dane w zmiennej $reactions w tym szablonie. Bo w postContainer do danego użytkownika dostęp masz, tylko przypuszczam, że to się będzie wiązać z dodatkowym zapytaniem do bazy, czyli trzeba by wykonać jakiś hook do tego

• Like 1
  • 0

Wydaje mi się, że właśnie w tym leży problem. Szablon postContainer nie ma przekazanej tej zmiennej. Teraz pytanie, jak to skonfigurować? Okno przekazanych zmiennych (ten przycisk na górze "Variables...") zawiera notkę coś o odpowiednich zmianach w modułach PHP, więc odstraszyło mnie to od kombinowania tam samemu i na tym się zatrzymałem.

Jestem administratorem forum i mam dostęp do rzeczy w ACP, ale to nie ja jestem właścicielem, więc obawiam się, że szablony i CSS to najdalej jak mogę sięgnąć.

Edited by Thonk
  • 0
  • Administrator

To nie jest tak, że sobie dodasz zmienną i już. trzeba dodać obsługę odpowiedniego kodu poprzez hook/plugin najlepiej