Jump to content
  • 0

Zablokowanie w miejscu ruszającego się headera

Question

Chodzi o to, że header w moim motywie rusza się w raz z przewijaniem strony w dół bądź w górę. A ja chciałbym, aby on był zablokowany tak jak w podstawowym stylu. Co muszę dopisać do klasy w css aby on był w jednym miejscu i się nie ruszał? 

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Administrator

Zazwyczaj w ustawieniach szablonu coś takiego masz. Nie powiem Ci co dopisać, bo nie wiem co autor zmienił, w którym miejscu dopisał swój kod

• 0
  • Administrator
Cytat

Fixed header
The header on Villain stays attached to the top of your browser for easy navigation. The header can be made static if necessary by disabling the setting in your ACP.

• 0
  • Administrator

Skoro autor o tym pisze to raczej taka opcja jest. Dokładnie w której zakładce to Ci nie powiem bo nie mam tego szablonu. Ale w ustawieniach zawsze miał takie opcje

• 0
6 minut temu, Spanner napisał:

Skoro autor o tym pisze to raczej taka opcja jest. Dokładnie w której zakładce to Ci nie powiem bo nie mam tego szablonu. Ale w ustawieniach zawsze miał takie opcje

Serio nie ma. Nawet można wgrać i sprawdzić.. serio nigdzie tego w ustawieniach nie ma. Chyba że autor coś dziubnął w kodzie.

• 0
  • Administrator

To edytuj globalTemplate tam znajdź <header w obrębie tego zapewne będziesz miał gdzieś jakąś klasę coś tam fixed albo coś tam sticky. Usuń ją i sprawdź

• Thanks 1
  • 0
2 godziny temu, Spanner napisał:

To edytuj globalTemplate tam znajdź <header w obrębie tego zapewne będziesz miał gdzieś jakąś klasę coś tam fixed albo coś tam sticky. Usuń ją i sprawdź

Autor mi odpowiedział, funkcja rzeczywiście jest w ustawieniach motywu tylko dziwnie ją nazwał. Można close. 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.