Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 0
Mateusz_K

Dodanie value do inputa

Pytanie

Hej, mam takie pytanko. Czy istnieje możliwość dodania wartości value do inputa w szablonie recordForm ? 

Cały input jest wyświetlany poprzez {$input|raw} . Jak zrobie {$input->value} to wyświetla pustą wartość - czyli okej, bo wartość jest pusta. Ale chcę tam wstawić swoją wartość, ale nie wiem czy jest taka możliwość ? Robiłem tak : {{$input->value = $model;}} . Ale nie działa coś takiego. 

Polecane posty

• 0

Jest gdzieś to w dokumentacji napisane jak sie podpiąć do tego kontrolera submit i żeby zrobić takiego hooka z nadpisaniem Inputa? Bo tak wymyślić mi coś samemu to mam spory problem, tym bardziej, że nie mam pojęcia jak się te hooki robi. 

• 0

Jakby było napisane, gdzie dokładnie to bym Ci napisał a nie mówił, żebyś szukał

• 0

Dobra, ale gdzie mogę tego szukać, bo tego też nie wiem. 

• 0

applications/cms/modules/front/database/category.php metoda form() to musisz nadpisać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.