Jump to content
  • 0
sNaxuPL

Problem z trofeami

Question

Cześć ponownie, tym razem przychodzę z problemem podczas dodawania zmiennych do szablonu odpowiadających za wyświetlanie trofeum i medali wyskakuje Mi error. Doszedłem do tego co jest prawdopodobnie źle, jednak po usunięciu zmiennej każdemu użytkownikowi wyświetlają się wszystkie trofea, więc ta zmienna odpowiada za wyświetlanie trofeum danego użytkownika.

Tak o to wygląda cały kod:

{{$items = \IPS\trophies\Trophy\MemberTrophy::fetchForPostbit($author);}}
{{if count($items) > 0 }}
<div class="ipsResponsive_showDesktop ipsResponsive_block">
    <fieldset class="">
        <legend class="ipsType_center"><a href="{$author->url()->setQueryString( 'tab', 'node_trophies_TrophiesAndMedals')}">{lang="profile_trophies_TrophiesAndMedals"}</a></legend>
        <div class="ipsTrophy-postbit-container ipsType_center">
            {{foreach  $items AS $trophy}}
            {$trophy->item->getItemImage('trophy_trophyicon ipsTrophy-postbit-bit', 2, TRUE)|raw}
            {{endforeach}}
        </div>
    </fieldset>
</div>
{{endif}}

A to jest zmienna która odpowiada za wyświetlanie odpowiednich trofeum dla danego użytkownika

<a href="{$author->url()->setQueryString( 'tab', 'node_trophies_TrophiesAndMedals')}"></a>

Po jej usunięciu nie pojawia się error, jednak każdy użytkownik, który nie zdobył trofeum ma je wyświetlane. Dodam, że używam wtyczki Enhanced User Info Panel i po jej wyłączeniu, ten sam kod pobierany z bitu od aplikacji dot. trofeum wyświetla się normalnie.

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

no to właśnie. jak masz w tym Enhanced... $comment  to nie możesz dawać $author 🙂 bo to jest null więc będzie sypać błędem. Zamień $author wszędzie na coś takiego:

$comment->author()

i powinno zadziałać

• Like 1

• 0

Raczej coś nie bardzo. To co podajesz:

10 godzin temu, sNaxuPL napisał:

<a href="{$author->url()->setQueryString( 'tab', 'node_trophies_TrophiesAndMedals')}"></a>

daje link do profilu użytkownika a dokładniej do zakładki w profilu użytkownika, więc to na pewno nie wpływa na to, czy wyświetlają Ci się Twoje czy wszystkie puchary.

10 godzin temu, sNaxuPL napisał:

{{$items = \IPS\trophies\Trophy\MemberTrophy::fetchForPostbit($author);}}

ten kod jest na pewno prawidłowy i ten foreach?

• 0

Tak, jest to cały kod z bitu pucharów przeniesiony do bitu od wtyczki Enhanced User Info Panel.

A co do linku. Testowałem i gdy usunąłem zmienną to każdy użytkownik posiadał wszystkie trofea które dodałem.

Edited by sNaxuPL

• 0

Wrócę do domu, spojrzę i dam znać

• 0
3 godziny temu, Spanner napisał:

A może w tym bicie ma być inna zmienna nie $author a $member np?

Niestety, także nic.. Może jeszcze jakiś pomysł? Dodam, że apka działa gdy wyłączę  Enhanced user info panel

• 0
3 minuty temu, Spanner napisał:

dlatego właśnie piszę, jakie masz parametry przekazywane do tego bitu szablonu, w którym to wywołujesz? bo zapewne tutaj jest błąd jakiś

Jeżeli chodzi o te sprawy to zielono Mi 😕

Mógłbyś jaśniej? 😉

• 0
1 minutę temu, sNaxuPL napisał:

Jeżeli chodzi o te sprawy to zielono Mi 😕

Mógłbyś jaśniej? 😉

jak jesteś w oknie edytor bitu szablonu, to nad nim masz kilka przycisków: Zapisz, Przywróć i Zmienne... Kliknij w zmienne i skopiuj to co masz tam w oknie

• 0
2 minuty temu, Spanner napisał:

jak jesteś w oknie edytor bitu szablonu, to nad nim masz kilka przycisków: Zapisz, Przywróć i Zmienne... Kliknij w zmienne i skopiuj to co masz tam w oknie

Było tak od razu mówić że zmienne 😄

Enhanced User Info Panel - $comment

Trofea - $author

• 0
Dnia 15.01.2019 o 14:22, Spanner napisał:

no to właśnie. jak masz w tym Enhanced... $comment  to nie możesz dawać $author 🙂 bo to jest null więc będzie sypać błędem. Zamień $author wszędzie na coś takiego:

$comment->author()

i powinno zadziałać

Faktycznie, działa. Wielkie dzięki ! 😄

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.