Jump to content

Question

Cześć, tu znowu Ja.Tym razem przychodzę z problemem wtyczki na .. emotikony.

Zainstalowałem wtyczkę Emojis : Ultimate Emoticons Pack jednak mam z nią jeden problem, z który mnie mogę się uporać. Mianowicie emotikony w postach działają, jednak w aplikacji bimchatbox niestety już nie działają, sprawdzałem każde możliwe ustawienie wtyczki oraz chatbox'a i nic.. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem, albo posiada jakąś inną aplikację, która dodaje emotikony?

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

You should check with author of Chatbox (his name is only me), since the editor in Chatbox is different from regular editor.  

• 0
29 minut temu, JoelR napisał:

You should check with author of Chatbox (his name is only me), since the editor in Chatbox is different from regular editor.  

Unfortunately, BIM has not recently been answering questions about the application on the IPS website. (My ChatBox it is BIMChatbox)

• 0

BIM = onlyME.  That is his username ok IPS website 😀.

But I think his editor might be slightly different for Chatbox since he has extra plugins like giphy for Chatbox.  

• 0

Można zamknąć, wystarczyło przerobić link do ścieżki emotikon w plikach chatboxa :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.