Jump to content
  • 0
maniek015

AdSense a IPS

Question

Cześć,

mam drugi problem. Przejrzałem forum w kontekście tego wątku, lecz nie znalazłem doraźnego rozwiązania. Na forum po prostu nie wyświetlają mi się reklamy z AdSense - poszedłem za radą, by wyłączyć paginację stron via AJAX - zrobiłem to, lecz to na nic się nie zdało.

Czy miał ktoś podobny problem? Korzystam z modułu reklam w ACP.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Kiedy dodałeś kod reklam? reklamy adsense nie wyświetlają się od razu. Google musi "przyjść" i zaindeksować sobie treści w kontekście reklam a robi to inny bot niż ten od wyszukiwarki. Z reguły trzeba poczekać przynajmniej kilka dni od zainstalowania kodu

• 0

Instalowałem je w sobotę.

W przypadku innych stron reklamy były zazwyczaj widoczne po kilku godzinach. Dodatkowo użyłem kodu innej reklamy, która działa na innej stronie i jest aktywna i ta również się nie wyświetla.

Pierwszy raz mam taką sytuację - i to tylko na IPS wystepuje. Można to jakoś "pogonić" albo zweryfikować czy jest ok?

• 0

Nie można pogonić. Adsense to reklama kontekstowa. nie ma znaczenia jakiego kodu użyjesz. On musi sobie sprawdzić, czy kontekst treści ma zaindeksowany czy nie.

Sprawdzić możesz tylko poprzez zweryfikowanie, czy w źródle strony umieszczony masz kod reklamy czy nie, oraz czy gości mogą widzieć treści tematów

• 0

W źródle jest widoczny kod reklamy, ale samej reklamy nie widać. W sobotę ubiegnie tydzień - dziwna sprawa.

• 0

Reklamy pojawiły się dziś, także problem rozwiązany - 6 dni potrzebowało Google na indeksacje 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.