Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 0
Mateusz_K

Duży duplikat galerii w poście

Pytanie

Hej, pojawił się kolejny problem, np tutaj : https://www.audiostereo.pl/main/recenzje/recenzje-kolumny/mission-qx-2-r675/  . W poście załączona jest jakaś grafika, która później powielana jest x razy. Nie wiem skąd to się bierze 😕 . Za wyświetlenie tego odpowiada kod

$record->_content|raw 

Gdzie mogę szukać przyczyny tego problemu ? Dlaczego te zdjęcią są duplikowane tak dużo razy ? . Dzieje się to w każdym poście z tej bazy danych .. 

16 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

A jak edytujesz ten wpis, to jest ok? bo z tego co mi się wydaje tak na oko, to w tekście masz wrzucone załączniki w różnych miejscach, ale edytor tego nie załapał, żę to są załączniki, więc wrzucił je wszystkie pod wpisem

• 0

Jak edytuje ten wpis, to tam gdzie są załączone zdjęcia, to jest okej. Nie są zduplikowane. Tylko w tym edytorze są zduplikowane - tak jak w normalnym wpisie. 

Edytowano przez Mateusz_K

• 0

A skończyło już wszystko przerabiać Ci? bo to są rzeczy, które może się okazać, że trzeba ręcznie naprawić. Edytując wpis i zapisując jeszcze raz. wtedy jest pewnie ok?

• 0

Nie skończyło jeszcze przerabiać. Nie wiem ile jeszcze to zejdzie, ale jest tego strasznie dużo i bardzo dużo jeszcze zostało. Myslisz, że może to mieć wpływ na to? Myślę, że nie bo wcześniej jak pracowałem na innej kopii, to nie było tego problemu. Tak, jak edytuje ten wpis i pousuwam te zbędne zdjęcia to jest ok. 

• 0

Odpal ręcznie taski. zejdzie szybciej. Pod listą tasków masz opcję uruchom ręcznie. odpal to jak masz włączonego kompa i niech leci w oknie przeglądarki. przemieli to wszystko znacznie szybciej niż jak będzie lecieć od tak. wtedy będzie można sprawdzać co działa prawidłowo a co się zepsuło

• 0

A czy to nie zamuli działania forum ? Bo jak ostatnio odpaliliśmy właśnie te taski właśnie to mocno forum sie zamuliło, tylko nie wiemy czy przez to czy przez to, że CRONa też odpaliliśmy z tymi zadaniami

• 0

A ręcznie jak to można naprawić ? Edytując te wpisy i usuwając te zdjęcia ? 

• 0

Ok, trudno. A słuchaj, czy jest możliwość wyłączenia gdzieś w opcjach Forum, żeby nie pojawiały się tematy które są w archiwum ? 

• 0

Are you using IPS cloud?

I've seen this issue before on another site that is hosted in IPS cloud where it saved images to next Pages record.  I think it was problem with the server cache and nothing you can control.  

Fastest way is to edit the record and delete extra images.  

• 0
4 godziny temu, JoelR napisał:

Are you using IPS cloud?

I've seen this issue before on another site that is hosted in IPS cloud where it saved images to next Pages record.  I think it was problem with the server cache and nothing you can control.  

Fastest way is to edit the record and delete extra images.  

No, I'm not using IPS cloud. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.