Jump to content
  • 0
usmiechnietymniszek

Ranga zbanowany, a możliwość zlajkowania

Question

Witam.

Mam stworzoną nową rangę zbanowany, no i z poziomu np. jakiegoś usera można zbanowane konto lajkować. Jak konto jest usunięte, to gościowi nie wyskakuje możliwość aby był lajkowany. Jak zrobić brak możliwości lajkowania zbanowanego?

Edited by usmiechnietymniszek

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

ACP -> zakładka użytkownicy -> Reputacje i reakcje. W ustawieniach reakcji ustaw, żeby nie można było dawać reakcji na treści użytkowników z grupy X

• Thanks 1

• 0
2 minuty temu, Spanner napisał:

Jak lajkować konto, bo nie rozumiem?

333.thumb.png.8b63c9905b8e4756d9c497480549f538.png

Tutaj jestem zalogowany na konto zwykłego usera. No i jak widać, tutaj jest post konta zbanowanego, no i można dawać lajki a właśnie chodzi mi o to, aby nie można było dawać. 

• 0
3 minuty temu, Spanner napisał:

ACP -> zakładka użytkownicy -> Reputacje i reakcje. W ustawieniach reakcji ustaw, żeby nie można było dawać reakcji na treści użytkowników z grupy X

Działa. Dzięki. Close 😛

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.