Jump to content
  • 0

Opcja urodziny w profilu użytkownika

Go to solution Solved by Spanner,

Question

Witam.

Standardowo jak się ustawi datę, to się tylko wyświetla data w profilu użytkownika. A da radę zrobić tak, że np obok daty będzie wyświetlany jeszcze wiek który się odliczy sam od daty? O coś takiego mi chodzi.

Urodziny: 10.02.2004 / 14 lat

Jak tak, to jak? 😄

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0
1 minutę temu, Spanner napisał:

Wstaw tam coś takiego:

{$member->age()|raw}

i będziesz mieć wiek

Panie, to gdzieś w kodzie jest. Pamiętam jak kiedyś w tych opcjach grzebałem bo chciałem usunąć tą lokalizację i pomagałeś mi 😄 Nie wiem gdzie to nawet jest 😛 

• 0
10 minut temu, Spanner napisał:

tam gdzie chcesz to wstawić core -> front -> profile -> profile

{{if $member->birthday AND \IPS\Settings::i()->profile_birthday_type == 'public' or ( \IPS\Settings::i()->profile_birthday_type == 'private' and \IPS\Member::loggedIn()->member_id == $member->member_id )}}
										<li class='ipsDataItem'>
											<span class='ipsDataItem_generic ipsDataItem_size3 ipsType_break'><strong>{lang="bday"}</strong></span>
											<span class='ipsDataItem_generic'>{$member->birthday}{$member->age()|raw}</span>
										</li>
									{{endif}}
								</ul>
							</div>
						</div>
					{{endif}}

Coś takiego? Jeśli tak, to ten odliczony wiek skleja się z datą urodzin. Jak tu poprawić aby był odstęp i | lub / ? W sumie po tym odliczonym wieku chciałbym jeszcze mieć dopisane "lat" jak to wyczarować?

874869508_Beztytuu.png.4c5e0b64d967c6ca2e5eb79ceb897e39.png

Edited by usmiechnietymniszek
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.