Jump to content
  • 0
usmiechnietymniszek

Wyświetlanie 2 rzeczy

Question

Witam.

Potrzebuję zrobić tak, by na urządzeniu mobilnym za nickiem pojawiała się prosta pionowa kreska | tutaj_nazwa_rangi czyli np. Michal214  |  Administrator (Przy każdej randze, w tym ranga gościa) To jest temat i post w temacie. Chciałbym, aby w wiadomościach też się to wyświetlało za nickiem.

Coś takiego:

1431180626_Beztytuu.png.d887b48ab3242e54dbf4b2104eb0b4df.png

Mam tutaj dwie opcje. Jak mogę z tego zrobić otoczke buttona tak jak na obrazku wyżej?

430746368_Beztytuusss.thumb.png.bf8b6f19c14077e5985767614e648ebc.png

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0
46 minut temu, usmiechnietymniszek napisał:

Witam.

Potrzebuję zrobić tak, by na urządzeniu mobilnym za nickiem pojawiała się prosta pionowa kreska | tutaj_nazwa_rangi czyli np. Michal214  |  Administrator (Przy każdej randze, w tym ranga gościa) To jest temat i post w temacie. Chciałbym, aby w wiadomościach też się to wyświetlało za nickiem.

Coś takiego:

1431180626_Beztytuu.png.d887b48ab3242e54dbf4b2104eb0b4df.png

Mam tutaj dwie opcje. Jak mogę z tego zrobić otoczke buttona tak jak na obrazku wyżej?

430746368_Beztytuusss.thumb.png.bf8b6f19c14077e5985767614e648ebc.png

Ad 2. sprawdź narzędziami webmastera jakie klasy mają te linki jeśli mają ipsButton_link to po prostu musisz edytować w szablonie. Jeśli nie ma to w css dodaj sobie odpowiedni wygląd

Ad 1. musisz w css zrobić coś takiego:

@media screen and (max-width: 767px) {
    a.NAZWA_KLASY:after {
        content: " | ";
        color: #FFF;
    }
}

tylko dostosować rozmiar ekranu i klasy

• Thanks 1

• 0
9 minut temu, Spanner napisał:

Ad 2. sprawdź narzędziami webmastera jakie klasy mają te linki jeśli mają ipsButton_link to po prostu musisz edytować w szablonie. Jeśli nie ma to w css dodaj sobie odpowiedni wygląd

Ad 1. musisz w css zrobić coś takiego:

a.NAZWA_KLASY:after {
        color: #FFF;
    }
}

tylko dostosować rozmiar ekranu i klasy

W tym pierwszym skąd mam wiedzieć jaka to jest funkcja/klasa? 😄 Ja często też się w tym "Zbadaj element" gubię 😕

• 0
4 minuty temu, Spanner napisał:

No ale jak dasz prawy myszy na link i dasz zbadaj element to od razu pokazuje Ci jaka jest klasa elementu itp

To po prostu mam sobie najechać na swój nick i stamtąd wziąć tą klase/funkcje ?

Bo jak tak, to wyskoczyło mi to:

#ipsLayout_body .cAuthorPane_mobile *, #ipsLayout_body .cPost .ipsComment_meta .ipsType_light

Edited by usmiechnietymniszek

• 0

i tutaj teraz musisz pokombinować. Mając to + ten mój kod musisz sprawdzić co zadziała i będzie pokazywać tylko w tym widoku co chcesz

• Thanks 1

• 0
6 minut temu, Spanner napisał:

i tutaj teraz musisz pokombinować. Mając to + ten mój kod musisz sprawdzić co zadziała i będzie pokazywać tylko w tym widoku co chcesz

Zadziałało to:

a.ipsType_break:after {
        color: #bfbfbf;
    }
}

A co teraz zrobić, aby za tą kreską się wyświetlało na mobilnych kto jaką ma rangę? np. Michał | Administrator , Waldek | Użytkownik

Edited by usmiechnietymniszek

• 0
2 minuty temu, Spanner napisał:

To już musisz edytować szablon. jeśli w postach to forums -> front -> topic i tam masz

Żebym ja jeszcze wiedział co dodać, i w jakiej linijce XD 😂😂😂

• 0

forums -> front -> topics -> postContainer i tam masz

<div class='cAuthorPane cAuthorPane_mobile ipsResponsive_showPhone ipsResponsive_block'>
		<h3 class='ipsType_sectionHead cAuthorPane_author ipsResponsive_showPhone ipsResponsive_inlineBlock ipsType_break ipsType_blendLinks ipsTruncate ipsTruncate_line'>
			{template="userLink" group="global" app="core" params="$comment->author(), $comment->warningRef(), $comment->author()->group['g_id']"}
			<span class='ipsResponsive_showPhone ipsResponsive_inline'>&nbsp;&nbsp;{template="reputationBadge" group="global" app="core" params="$comment->author()"}</span>
		</h3>
		<div class='cAuthorPane_photo'>
			{template="userPhoto" app="core" group="global" params="$comment->author(), 'large', $comment->warningRef()"}
		</div>
	</div>

to jest kod panelu mobile dodaj tam

{expression="\IPS\Member\Group::load( $comment->author()->member_group_id )->formattedName" raw="true"}

i będziesz mieć.

• 0
3 minuty temu, Spanner napisał:

forums -> front -> topics -> postContainer i tam masz

<div class='cAuthorPane cAuthorPane_mobile ipsResponsive_showPhone ipsResponsive_block'>
		<h3 class='ipsType_sectionHead cAuthorPane_author ipsResponsive_showPhone ipsResponsive_inlineBlock ipsType_break ipsType_blendLinks ipsTruncate ipsTruncate_line'>
			{template="userLink" group="global" app="core" params="$comment->author(), $comment->warningRef(), $comment->author()->group['g_id']"}
			<span class='ipsResponsive_showPhone ipsResponsive_inline'>&nbsp;&nbsp;{template="reputationBadge" group="global" app="core" params="$comment->author()"}</span>
		</h3>
			{template="userPhoto" app="core" group="global" params="$comment->author(), 'large', $comment->warningRef()"}
		</div>
	</div>

to jest kod panelu mobile dodaj tam

{expression="\IPS\Member\Group::load( $comment->author()->member_group_id )->formattedName" raw="true"}

i będziesz mieć.

</h3>
		</div>
	</div>

Coś takiego ?