Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Spanner

[Kurs] Programowanie w Invision Community

Polecane posty

Programowanie w Invision Community

Historia powstania kursu

Invision Community (kiedyś IP.Board) zajmuję się profesjonalnie od roku 2005. Na swoim koncie posiadam setki wykonanych dodatków (aplikacje, pluginy, hooki, modyfikacje), a także dziesiątki skinów. Od roku 2012 utrzymuję się tylko z tworzenia dedykowanych rozwiązań dla Invision Community. W międzyczasie przeprowadziłem kilka zamkniętych szkoleń z tworzenia rozwiązań dedykowanych temu właśnie skryptowi. W tym roku postanowiłem nagrać kurs, który będzie dostępny dla wszystkich i każdemu da wartość.

Co dostaniesz w kursie?

Kurs składa się zasadniczo z dwóch modułów: tworzenia aplikacji oraz tworzenia pluginów, dodatkowo jest jeszcze moduł bonusowy zawierający między innymi informacje na temat niezbędnych narzędzi. W niedługim czasie kurs zostanie rozbudowany jeszcze o jeden moduł: tworzenie własnych szablonów.

W ramach kursu dostajemy nieograniczony dostęp do kursu, dostęp do specjalnej tajnej grupy, gdzie dostęp mają tylko kursanci. W grupie tej można będzie pytać mnie o wszystkie aspekty tworzenia dodatków. Dodatkowo w ramach kursu dostajesz indywidualną pomoc ode mnie w ramach której pomogę Ci stworzyć pierwszy dodatek (nie myl tego z pojęciem, że go napiszę za Ciebie 😊 ).

Kurs zawiera szereg materiałów dodatkowych, między innymi szkielet przykładowej aplikacji oraz pluginu, które możesz używać do własnych potrzeb.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla każdego, kto posiada podstawową wiedzę z zakresu PHP, MySQL oraz HTML (mile widziana znajomość JavaScript oraz CSS). Jeśli chcesz stworzyć dodatek dla swojego forum lub zarabiać na tworzeniu dodatków dla innych, to ten kurs jest jak najbardziej dla Ciebie.

Dla kogo nie jest ten kurs?

Kurs nie jest przeznaczony dla osób, które nie mają podstawowej wiedzy na temat PHP, MySQL oraz HTML.

Co otrzymasz kupując dostęp do kursu?

• Kurs Programowanie w Invision Community: Wartość 499 PLN
  • Dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów:  Wartość 990 PLN
  • Indywidualne konsultacje ze mną i pomoc przy napisaniu pierwszego dodatku: Wartość 1100 PLN
  • Dożywotni dostęp do grupy "Kurs Programowanie w Invision Community ": Wartość 199 PLN
  • BONUSOWE nagrania wideo: Wartość 500 PLN

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Jak długo mam dostęp do tego kursu?
Otrzymujesz dożywotni (a raczej tak długo jak IPSBeyond.pl będzie istnieć) dostęp do tego kursu. Kurs będzie aktualizowany, a Ty będziesz mieć ciągle dostęp do nowych wersji.

Jakich narzędzi potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?
Kurs możesz przerobić w dowolnym miejscu i w czasie jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Wystarczy dostęp do Internetu. Aby tworzyć aplikacje wymagany jest serwer, pliki forum oraz edytor treści. Wszystkie narzędzia omawiam w lekcji dodatkowej.

Potrzebuję fakturę. Czy ją dostanę?
TAK. Dla każdego zakupu kursu wystawiana jest faktura i wysyłana jest na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

Czy mogę się z Tobą skontaktować jeśli mam jakiś problem?
TAK. Możesz się ze mną skontaktować przy użyciu formularza kontaktowego: https://www.ipsbeyond.pl/contact/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Spanner
      Historia powstania kursu
      Invision Community (kiedyś IP.Board) zajmuję się profesjonalnie od roku 2005. Na swoim koncie posiadam setki wykonanych dodatków (aplikacje, pluginy, hooki, modyfikacje), a także dziesiątki skinów. Od roku 2012 utrzymuję się tylko z tworzenia dedykowanych rozwiązań dla Invision Community. W międzyczasie przeprowadziłem kilka zamkniętych szkoleń z tworzenia rozwiązań dedykowanych temu właśnie skryptowi. W tym roku postanowiłem nagrać kurs, który będzie dostępny dla wszystkich i każdemu da wartość.
      Co dostaniesz w kursie?
      Kurs składa się zasadniczo z dwóch modułów: tworzenia aplikacji oraz tworzenia pluginów, dodatkowo jest jeszcze moduł bonusowy zawierający między innymi informacje na temat niezbędnych narzędzi. W niedługim czasie kurs zostanie rozbudowany jeszcze o jeden moduł: tworzenie własnych szablonów.
      W ramach kursu dostajemy nieograniczony dostęp do kursu, dostęp do specjalnej tajnej grupy, gdzie dostęp mają tylko kursanci. W grupie tej można będzie pytać mnie o wszystkie aspekty tworzenia dodatków. Dodatkowo w ramach kursu dostajesz indywidualną pomoc ode mnie w ramach której pomogę Ci stworzyć pierwszy dodatek (nie myl tego z pojęciem, że go napiszę za Ciebie 😊 ).
      Kurs zawiera szereg materiałów dodatkowych, między innymi szkielet przykładowej aplikacji oraz pluginu, które możesz używać do własnych potrzeb.
      Dla kogo jest ten kurs?
      Dla każdego, kto posiada podstawową wiedzę z zakresu PHP, MySQL oraz HTML (mile widziana znajomość JavaScript oraz CSS). Jeśli chcesz stworzyć dodatek dla swojego forum lub zarabiać na tworzeniu dodatków dla innych, to ten kurs jest jak najbardziej dla Ciebie.
      Dla kogo nie jest ten kurs?
      Kurs nie jest przeznaczony dla osób, które nie mają podstawowej wiedzy na temat PHP, MySQL oraz HTML.
      Co otrzymasz kupując dostęp do kursu?
      Kurs Programowanie w Invision Community: Wartość 499 PLN Dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów:  Wartość 990 PLN Indywidualne konsultacje ze mną i pomoc przy napisaniu pierwszego dodatku: Wartość 1100 PLN Dożywotni dostęp do grupy "Kurs Programowanie w Invision Community ": Wartość 199 PLN BONUSOWE nagrania wideo: Wartość 500 PLN  
      CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:
      Jak długo mam dostęp do tego kursu?
      Otrzymujesz dożywotni (a raczej tak długo jak IPSBeyond.pl będzie istnieć) dostęp do tego kursu. Kurs będzie aktualizowany, a Ty będziesz mieć ciągle dostęp do nowych wersji.
      Jakich narzędzi potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?
      Kurs możesz przerobić w dowolnym miejscu i w czasie jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Wystarczy dostęp do Internetu. Aby tworzyć aplikacje wymagany jest serwer, pliki forum oraz edytor treści. Wszystkie narzędzia omawiam w lekcji dodatkowej.
      Potrzebuję fakturę. Czy ją dostanę?
      TAK. Dla każdego zakupu kursu wystawiana jest faktura i wysyłana jest na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.
      Czy mogę się z Tobą skontaktować jeśli mam jakiś problem?
      TAK. Możesz się ze mną skontaktować przy użyciu formularza kontaktowego: https://www.ipsbeyond.pl/contact/

• Przez Spanner

Zobacz kurs Podstawy Invision Community
      Kurs ten pokaże Ci w jaki sposób dokonać aktualizacji forum, włączyć tryb developera i kilka innych aspektów.
      Kurs jest darmowy i ma na celu zebrać w jednym miejscu wszystkie najważniejsze tutoriale, tak żebyś zawsze je miał pod ręką i wiedział jak wykonać pewne czynności.
      Kurs ten jest przykładem realizacji kursów on-line w aplikacji (SD) Course Box.
      Autor Spanner Dodany 01.10.2018 Kategoria Kursy Invision Community  
    • Przez Spanner
      Kurs ten pokaże Ci w jaki sposób dokonać aktualizacji forum, włączyć tryb developera i kilka innych aspektów.
      Kurs jest darmowy i ma na celu zebrać w jednym miejscu wszystkie najważniejsze tutoriale, tak żebyś zawsze je miał pod ręką i wiedział jak wykonać pewne czynności.
      Kurs ten jest przykładem realizacji kursów on-line w aplikacji (SD) Course Box.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.