Jump to content

Question

Witam.

Nadałem userowi x 100% ostrzeżeń, powinno z automatu go zbanować? Czy sam muszę go banować? Zawsze myślałem, że jak osiagnie 100 to bana z automatu dostaje i ma nick przekreślony.

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0
3 minuty temu, Spanner napisał:

Kiedyś tak było. teraz masz w banach akcje, co się ma kiedy stać i możesz ustawić sobie takie coś.

Pyt. 1

A da radę zrobić coś takiego, że jak user dostanie banika to nada mu rangę o jakimś tam id? Bo zrobiłem sobie nową rangę "Zablokowane konto", tam wszystko pogasiłem. żeby było zero dostępów itd. 

Pyt. 2

Dałem raz userowi 100 pkt warna, później 200 oczywiście nie wpisałem powodu. User który dostał tyle warnów, jest moderatorem i więc jak zablokowałem konto to mógł sobie w tym oknie co wyskakuje na zablokowanym koncie, pod spodem są warny to może sobie je usunąć ale blokady konta już nie da rady. To jest jakiś bug czy wszędzie tak jest ?

268505341_Beztytuu.thumb.png.37453ecd8883e4d392cc64fa1cc465b5.png

O to okienko chodzi, lecz muszę zgłosić się do autora motywu którego kupowałem aby mi buttony tu naprawił bo są ucięte

• 0

A moderator ma pełne prawa? ogólnie wg mnie to jest zachowanie ok. jak dostał bana, to dostał bana i już i nie powinien móc go sobie samemu usunąć.

3 minuty temu, usmiechnietymniszek napisał:

A da radę zrobić coś takiego, że jak user dostanie banika to nada mu rangę o jakimś tam id? Bo zrobiłem sobie nową rangę "Zablokowane konto", tam wszystko pogasiłem. żeby było zero dostępów itd. 

raczej chyba nie. forum banuje użytkownika automatycznie i nie ma on dostępu do niczego tak ze standardu. nie ma potrzeby zmieniać mu grupy

• 0
9 minut temu, Spanner napisał:

A moderator ma pełne prawa? ogólnie wg mnie to jest zachowanie ok. jak dostał bana, to dostał bana i już i nie powinien móc go sobie samemu usunąć.

raczej chyba nie. forum banuje użytkownika automatycznie i nie ma on dostępu do niczego tak ze standardu. nie ma potrzeby zmieniać mu grupy

No moderator ma takie same prawa, jak były od początku ustawione w plikach wersji 4.3.6. Jedyne co zrobiłem to patrzenie się w emaile userów w profilu i patrzenie na numery ip no i to tyle. A dało radę by zrobić coś takiego, że jak nadaja mu te akcje bana za 100% warna jak tak ustawie, zeby userzy widzieli ze ma bana? bo tylko admin to widzi, moderator nie patrzalem a zwykly user nie widzi.

Edited by usmiechnietymniszek