Jump to content
  • 0
usmiechnietymniszek

Problem z zalogowaniem

Question

Witam. Mam zainstalowane forum w wersji 4.3.6. Wyłączyłem wszystkie wtyczki, totalnie było zero jak po instalacji i jest problem z zalogowaniem na forum przez telefon. Na komputerze działa na każdej przeglądarce a na telefonie pisze że złe hasło itd a wszystko jest dobre bo przepisywałem i wklejałem z notatnika nawet. Serwer vps jest skonfigurowany dobrze, mam włączony standardowy skin. Czemu tak jest? Jeśli nie rozwiążę tego problemu muszę pisać do supportu ips. 

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ogólnie nie ma takich problemów. Loguję się normalnie na telefonie więc coś u Ciebie musi być. Jakieś zmiany w szablonie albo w plikach?

• Thanks 1

• 0
39 minut temu, Spanner napisał:

Ogólnie nie ma takich problemów. Loguję się normalnie na telefonie więc coś u Ciebie musi być. Jakieś zmiany w szablonie albo w plikach?

No najpierw na grubo zmodyfikowanym motywie, więc przestawiłem na ten normalny bez edycji i nic. Wtyczki wyłączyłem i nic. Na hostingu + domenie i hitme.pl jak tam byłem, też miałem ten sam problem, mam teraz wszystko na vpsie podpięte na numer ip vps'a w sensie całe forum i licencje i nadal to samo. Nawet wziąłem dla testu zainstalowałem czyste forum od zera z plików nowo pobranych tam z linku gdzie sie ma licencje. Nic, bez zmian. Totalnie to samo. Możliwe, że jest gdzieś błąd w tych plikach? Na jednym hostingu + domenie rozumiem ale na vps? ja nie mam licencji zainstalowanej na adres np. mojeforum.pl tylko sam adres ip np. 832.123.456.652 - adres ip wymyśliłem oczywiście bo swojego nie podam z vpsa. Domeny pod vps'a też nie podpinałem żadnej.

No i link przy licencji oczywiście http://832.123.456.652/

Edited by usmiechnietymniszek

• 0
6 godzin temu, Spanner napisał:

Nie to nie ma raczej nic wspólnego. Napisz najwyżej do IPS'u

Napisałem. Dam znać jak będę znał rozwiązanie

• 0

Weszli na moje forum, wyłączyli wtyczki, motyw na podstawowy. Zrobili też nowe konto, no i zalogowałem się. Okazało się, że niedozwolonych znaków używałem w haśle i loginie dlatego mnie nie logowało na telefonie więc problem rozwiązany 😄

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.