Jump to content
  • 0

Podświetlenie odpowiedzi

Question

Witam. W ustawieniach grupy np. administratora czy moderatora jest opcja podświetlanie odpowiedzi. Czy dało by radę, aby admin miał inny kolor i moderator też? Bo jeśli włączę to samo moderatorowi, ma ten sam kolor co admin. Na adminie mam czerwoną belkę, a na moderatorze chciałem zrobić zieloną.

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Zmień sobie cały article.

<article {{if $comment->author()->hasHighlightedReplies()}}data-memberGroup="{$comment->author()->member_group_id}" {{endif}} id='elComment_{$comment->$idField}' class='tlo cPost ipsBox {{if $otherClasses}}{$otherClasses}{{endif}} ipsComment {{if ( settings.reputation_enabled and settings.reputation_highlight and $comment->reactionCount() >= settings.reputation_highlight ) OR $comment->isFeatured()}}ipsComment_popular{{endif}} ipsComment_parent ipsClearfix ipsClear ipsColumns ipsColumns_noSpacing ipsColumns_collapsePhone {{if $comment->author()->hasHighlightedReplies()}}ipsComment_highlighted{{endif}}{{if $comment->isIgnored()}}ipsHide{{endif}} {{if $comment->hidden() OR $item->hidden() === -2}}ipsModerated{{endif}}' data-group_id='{$comment->author()->member_group_id}'>

Potem do custom.css dodaj:

.tlo[data-group_id="4"] { 
	tutaj jakis kod na tlo
}

Tam gdzie jest "4", to ID grupy.

• Like 1
  • 0
1 godzinę temu, Innocent napisał:

<article {{if $comment->author()->hasHighlightedReplies()}}data-memberGroup="{$comment->author()->member_group_id}" {{endif}} id='elComment_{$comment->$idField}' class='tlo cPost ipsBox {{if $otherClasses}}{$otherClasses}{{endif}} ipsComment {{if ( settings.reputation_enabled and settings.reputation_highlight and $comment->reactionCount() >= settings.reputation_highlight ) OR $comment->isFeatured()}}ipsComment_popular{{endif}} ipsComment_parent ipsClearfix ipsClear ipsColumns ipsColumns_noSpacing ipsColumns_collapsePhone {{if $comment->author()->hasHighlightedReplies()}}ipsComment_highlighted{{endif}}{{if $comment->isIgnored()}}ipsHide{{endif}} {{if $comment->hidden() OR $item->hidden() === -2}}ipsModerated{{endif}}' data-group_id='{$comment->author()->member_group_id}'>

tutaj jakis kod na tlo
}

Dzięki 😊 Jutro ranem sprawdzę, bo już nie jestem przy pc 😎

• 0
16 godzin temu, Innocent napisał:

tutaj jakis kod na tlo
}

"

Bit szablonu zawiera uszkodzony kod PHP lub tagi szablonu
  • OK"

edytowałem pliki commentCointainer i posCointainer w obu plikach jest to samo 

Edited by usmiechnietymniszek
  • 0
Dnia 28.10.2018 o 15:35, Innocent napisał:

Dodałem tylko:

class='tlo

+

data-group_id='{$comment->author()->member_group_id}'

Więc nie ma tutaj nigdzie błędu, u mnie normalnie śmiga.

Skąd mogę wziąć id grupy? W których plikach zamieniałeś sobie article?

@Innocent

Edited by usmiechnietymniszek
  • 0
2 godziny temu, usmiechnietymniszek napisał:

Skąd mogę wziąć id grupy? W których plikach zamieniałeś sobie article?

@Innocent

postContainer

A ID grupy znajdziesz w panelu admina, edytując grupę (w linku) 😆

• 0
3 godziny temu, usmiechnietymniszek napisał:

A mógłbyś pokazać jak to graficznie u Ciebie wygląda od strony forum? W temacie? Admin + moderator?

Nigdzie nie stwierdziłem, ze używam tego. Dałem Ci tylko jakieś tam rozwiązanie.

• Like 1
  • 0
3 minuty temu, Innocent napisał:

Nigdzie nie stwierdziłem, ze używam tego. Dałem Ci tylko jakieś tam rozwiązanie.

Nawet jak zrobię tak jak ty, normalnie się zapisze i nawet jak wpiszę dobry nr grupy i dopiszę background: red; tak przykładowo to i tak kolor belki się nie zmienia. Nadal taki sam.

• 0
1 godzinę temu, usmiechnietymniszek napisał:

Nawet jak zrobię tak jak ty, normalnie się zapisze i nawet jak wpiszę dobry nr grupy i dopiszę background: red; tak przykładowo to i tak kolor belki się nie zmienia. Nadal taki sam.

Przykład: background: #fff !important;

Tak będzie Ci działać :X

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.