Jump to content
  • 0

Question

Chodzi mi o łączenie postów. W sensie takim, że jak ktoś napisze double posta to się od razu łączą i są złączone na stałe. Tak samo w prywatnej wiadomości. Jak to zrobić? 

Druga sprawa. Jeśli edytujemy temat, na dole mamy informacje o tym, że został edytowany czy tam post. Chciałbym, aby w miejscu gdzie jest napis i powód edytowania była wstawiona np. taka belka jak belka działu. W sensie taka informacyjna z obrazkiem "content" który sam sobie wybiorę. No i ogólnie jak jest post zedytowany to żeby na belce nie pisało że był edytowany, tylko tam na dole.

😛

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
7 minut temu, usmiechnietymniszek napisał:

Chodzi mi o łączenie postów. W sensie takim, że jak ktoś napisze double posta to się od razu łączą i są złączone na stałe. Tak samo w prywatnej wiadomości. Jak to zrobić? 

Zaloguj się do acp. i w wyszukiwarce wpisz merge. Pojawi się ustawienie: " Połącz jednoczesne posty " przechodzisz do niego i ustawiasz

9 minut temu, usmiechnietymniszek napisał:

Druga sprawa. Jeśli edytujemy temat, na dole mamy informacje o tym, że został edytowany czy tam post. Chciałbym, aby w miejscu gdzie jest napis i powód edytowania była wstawiona np. taka belka jak belka działu. W sensie taka informacyjna z obrazkiem "content" który sam sobie wybiorę. No i ogólnie jak jest post zedytowany to żeby na belce nie pisało że był edytowany, tylko tam na dole.

Musisz edytować szablon. forums -> front -> topics -> post tam szukasz:

{{if $comment->editLine()}}
				{$comment->editLine()|raw}
			{{endif}}

i to jest Twój powód edycji

• Thanks 1

• 0
2 minuty temu, Spanner napisał:

Zaloguj się do acp. i w wyszukiwarce wpisz merge. Pojawi się ustawienie: " Połącz jednoczesne posty " przechodzisz do niego i ustawiasz

Musisz edytować szablon. forums -> front -> topics -> post tam szukasz:

{{if $comment->editLine()}}
				{$comment->editLine()|raw}
			{{endif}}

i to jest Twój powód edycji

W tym merge jak wpisze liczbe minut ile ma caly rok to to juz bedzie na stałe połączone?

• 0

to działa tak, ze jeśli użytkownik napisze kolejny post w tym czasie, który tam ustawiasz i będzie to kolejny jego post (tzn nikt w między czasie nie doda odpowiedzi) to wtedy to łączy. Zawsze łączy na stałe

• Thanks 1

• 0
1 minutę temu, Spanner napisał:

to działa tak, ze jeśli użytkownik napisze kolejny post w tym czasie, który tam ustawiasz i będzie to kolejny jego post (tzn nikt w między czasie nie doda odpowiedzi) to wtedy to łączy. Zawsze łączy na stałe

Dziękuję. 🙂 ! A mam pytanie. Dodaje post i tam jest jeden napis. Dodam ten drugi, aby było double to ten pierwszy zmienia kolor tekstu na bardzo biały. Jak ten kolor zmienic, aby się nie zmieniał? Bo ten drugi co w double wchodzi ma kolor normlany, taki jaki ma być 😛

• 0
3 minuty temu, Spanner napisał:

To już coś Ty namieszałeś u mnie po połączeniu żadne kolory się nie zmieniają

Faktycznie, już naprawiłem. Mam kupiony motyw no i wcześniej grzebałem z kolorami czcionek bo niektóre były zbyt mocne i chciałem je troche ciemniejszae zrobić. Problem rozwiązany i jeszcze raz dzięki 😄