Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 0
Mateusz_K

hookWatchedItems - error

Pytanie

Hej, mam problem na starej wersji 3.3.4. W sidebarze na głównej stronie wyskoczył mi błąd : 

Error: Could not load template 'hookWatchedItems' from group 'boards'

Był tam box z obserwowaną zawartością. 

Czy ktoś może spotkał się kiedyś z takim błędem i wie jak sobie z nim poradzić ? 

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Brakuje Ci szablonu dla tego bloku. Jeśli masz go w acp to zapisz zmiany w nim i powinno się wygenerować jeszcze raz

• 0

Tylko mam problem ze znalezieniem tego bloku :/. Na starym forum jest taki syf, że trudno jest cokolwiek znaleźć. Jest jakiś sposób, żeby w łatwy sposób odnaleźć jaki to blok ?

Zapomniałem dodać, że nie działa tylko na stylu, który jest używany jako domyślny. Na innych stylach działa prawidłowo

Edytowano przez Mateusz_K

• 0

no to łatwo możesz skopiować z jednego szablonu do drugiego. Szablon jest w skin_board (strona główna, albo inne główne szablony) jakoś tak był zasób dla tego.

• 0

Niestety nie ma tego tam, bo już szukałem. W stronie głównej jak i innych globalnych szablonach

Screenshot_1.png

• 0

no nie ma dlatego pisałem. Ale skoro masz go w innym szablonie to weź go z tamtego i skopiuj tutaj.

• 0

Ale ja szukałem go w innym szablonie, w którym wyświetla się poprawnie i nie ma go. 

• 0

to jedyne co to na ftp jeszcze może być w cache/skin_cache

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.