Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 0
Mateusz_K

Wiadomości masowe nie działają

Pytanie

Cześć, nie działa mi wysyłka wiadomości masowej. Dodaję grupy użytkowników, filtry ustawiam na dowolne i po przejściu dalej nic się nie dzieje. Status wiadomości to 0 użytkowników, nie rozpoczęto wysyłki a wiadomość można anulować. Inne wiadomości wysyłają się normalnie (nowe konto, zmiana hasła). Wiadomość testowa przy zmianie ustawień też dochodzi bez problemu. Jest w stanie ktoś coś podpowiedzieć? 

W ustawieniach zaawansowanych mam ustawione : Uruchamiaj automatycznie, w zależności od ruchu na stronie (domyślnie) 

Zmieniałem na CRONa, ale też nie działa ;/

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Zgadza się, mój błąd bulk był w starej wersji 🙂 teraz jest zadanie w kolejce. Na stronie głównej acp powinieneś mieć zadania, które się wykonują teraz w tle i powinna tam być wysyłka

• 0

A czy jak dodajesz ten mail to pojawia się tam lista odbiorców do których trafi? Sprawdź task czy nie jest zablokowany. W wyszukiwarkę wpisz task, przejdź do listy zadań i tam znajdź bulk, task się nazywa bulkMail jeśli dobrze pamiętam. Jeśli będzie na przyciskach po prawej kłódka, to kliknij ją. Jeśli będzie ikonka "play" to też naciśnij zobaczysz czy jest jakiś błąd czy nie

• 0
8 minut temu, Spanner napisał:

A czy jak dodajesz ten mail to pojawia się tam lista odbiorców do których trafi?

Tak.

8 minut temu, Spanner napisał:

Sprawdź task czy nie jest zablokowany. W wyszukiwarkę wpisz task, przejdź do listy zadań i tam znajdź bulk, task się nazywa bulkMail jeśli dobrze pamiętam.

Niestety nie mam takiego czegoś jak bulkMail ;/

Kliknąłem na jakieś zadanie odpalane co 1 minutę na kłódkę, ale dalej nie działa.

• 0

Tak, zgadza się, jest w tych zadniach w tle ta moja wysyłka, tylko, że puściłem na forum przebudowę indeksów i jest tego od groma a moje zadania od wysyłki są na samym końcu, więc to pewnie dlatego nie działa ? 

• 0

dokładnie. odpal ręcznie te taski i zacznie to schodzić powoli

• 0

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.