Jump to content
  • 0
Mateusz_K

Lokalizacja kodu

Question

Hej, po upgrade z wersji 3.3 do 4.3 rozjechał mi się strasznie widok z IPContentu starej wersji. W załączniku podsyłam jak to wygląda. Nie mogę znaleźć widoku od tego w szablonach, a podejrzewam, że za wyświetlenie tego widoku odpowiada kod : {database="site_opinie_db"} 

Gdzie mogę szukać lokalizacji tego wyglądu abym zrobił to po swojemu ? 

Screenshot_18.png

21 answers to this question

Recommended Posts

• 1

a są prawidłowe? bo opcje są 2:

1. zmienić te tytuły - to jest zalecane rozwiązanie
  2. w szablonie zmienić wyświetlanie tytułu. Jeśli masz tam
    {$record->_title}
    to zamień to na
    {$record->_title|raw}

Powinno się poprawić, ale nie jest to prawidłowa struktura 🙂

• Like 1

• 0

Ok, mam. Ale jak mam odnaleźć ten konkretny wygląd od Opinii? Bo nie widzę tego

• 0

no to teraz sprawdź co masz przypisane do danej bazy danych. ewentualnie jak rozwiniesz ten category articles np to może będzie, że coś jest edytowane albo coś

• 0

Ok znalazłem to, ale mam kod :

<a href='{$row->url()}'>
	{{if $row->_title or $row->_title == 0}}{$row->_title}{{else}}<em class="ipsType_light">{lang="content_deleted"}</em>{{endif}}
</a>

A w tytule wyświetla mi : <a class="" itd .. Tak jak na obrazku pierwszym. A powinien wyświetlić tylko tytuł, dlaczego tak dziwnie to wyświetla ? Z powyzszego kodu wynika, że powinien wyświetlić to dobrze

• 0

Ale jeśli zmienie coś tutaj, to zmienia się to też w innych stronach gdzie wykorzystują bazy danych. Z tym, że np w ogłoszeniach poprawnie wyświetla mi tytuł, a w opiniach dostaję cały znacznik <a>

• 0

Zmiana w każdym z tych szablonów spowoduje, że to co dodasz/zmienisz będzie też widoczne w innych bazach, które używają tego samego szablonu

• 0

No to dlaczego w innej bazie danych wyświetla się poprawnie, a już w innej tak brzydko ? 

• 0

korzystają z tych samych, bo jak usunąłem to też się usunęło z tej bazy i tamtej

• 0

Faktycznie, zobacz jak tytuły są zapisywane. Co teraz mógłbym zrobić a zmienić to ?

Screenshot_20.png

• 0

Tytuły nie są prawidłowe 🙂 . Z tym raw działa 🙂 . A powiedz dlaczego nie jest to zalecane aby używać raw? I co robi te raw ? 

A jak mogę zmienić te tytuły ? Muszę w bazie je zmieniać ? 

• 0

raw ok, niezalecane jest w tym przypadku dlatego, że będziesz mieć link w linku i to może nie działać.

Tytuły możesz zmienić edytując wpis na stronie, w acp albo w bazie

• 0

To chyba zostanę przy tym raw, bo tutaj będzie od groma zmieniania a i tak nie widzę w opcjach edycji żeby zmienić ten tytuł. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.