Jump to content
  • 0
aryana

Pliki z URL w nowym oknie

Question

Dzien dobry

Jest taka sprawa w skrocie

w kategorii pliki gdy dodaje sie plik z adresu url i nastepnie go pobiera to nie przenosi do pobrania w nowym oknie

tylko normalnie przechodzi na dany adres url do pliku-czyli pobierajacy wychodzi calkiem z forum

Gdzie nalezaloby to zmienic aby po dodaniu pliku z adresu url po kliknieciu pobierz plik

przenosilo do niego w nowym oknie?

Dziekuje i Pozdrawiam

5 answers to this question

Recommended Posts

• 1

A to przepraszam, fakt zapędziłem się 🙂

Ja bym spróbował edytować szablon -> downloads -> front -> view -> downloadButton i tam masz takie coś:

<a href='{{if settings.idm_antileech}}{$file->url('download')->csrf()}{{else}}{$file->url('download')}{{endif}}' class='ipsButton ipsButton_fullWidth ipsButton_large ipsButton_important' {{if $file->container()->message('disclaimer') or count( $file->files() ) > 1 or member.group['idm_wait_period']}}data-ipsDialog{{endif}}>{lang="download_now"}</a>

zamień to na :

<a target="_blank" href='{{if settings.idm_antileech}}{$file->url('download')->csrf()}{{else}}{$file->url('download')}{{endif}}' class='ipsButton ipsButton_fullWidth ipsButton_large ipsButton_important' {{if $file->container()->message('disclaimer') or count( $file->files() ) > 1 or member.group['idm_wait_period']}}data-ipsDialog{{endif}}>{lang="download_now"}</a>

i powinno zadziałać 🙂

• Thanks 1

• 1

Wejdź do ACP -> zakładka System -> w sekcji Ustawienia znajdź Pisanie -> przejdź do zakładki Adresy URL i włącz opcję: Wymuś otwieranie linków w nowym oknie? . Od tego czasu linki w tematach będą się otwierać w nowym oknie

• Thanks 1

• 0

Tak o tym wiem  i tak mam ustawione.Nie rozumie mnie kolega

Chodzi o Pliki z Aplikacji Downloads(Pliki)

Gdy wgrywa sie pliki to jest ok pobiera jako zalaczniki w tym samym

Masz tak po wybraniu kategorii

Dodaj pliki z adresu URL

No i dodajemy adres URL i tak dalej i dalej

Teraz ktos tam wchodzi i klika pobierz ten plik i

Zamiast pobrac w nowym oknie to przenosi bezposrednio na strone z plikiem z tego adresu

Szukalam w plikach VIEW i download i nie mam pojecia jak to ugryzc

• 0
1 godzinę temu, Spanner napisał:

A to przepraszam, fakt zapędziłem się 🙂

Ja bym spróbował edytować szablon -> downloads -> front -> view -> downloadButton i tam masz takie coś:

<a href='{{if settings.idm_antileech}}{$file->url('download')->csrf()}{{else}}{$file->url('download')}{{endif}}' class='ipsButton ipsButton_fullWidth ipsButton_large ipsButton_important' {{if $file->container()->message('disclaimer') or count( $file->files() ) > 1 or member.group['idm_wait_period']}}data-ipsDialog{{endif}}>{lang="download_now"}</a>

zamień to na :

<a target="_blank" href='{{if settings.idm_antileech}}{$file->url('download')->csrf()}{{else}}{$file->url('download')}{{endif}}' class='ipsButton ipsButton_fullWidth ipsButton_large ipsButton_important' {{if $file->container()->message('disclaimer') or count( $file->files() ) > 1 or member.group['idm_wait_period']}}data-ipsDialog{{endif}}>{lang="download_now"}</a>

i powinno zadziałać 🙂

Dziala,bardzo dziekuje Ufffffffffff bo userki dodaja z innego hostingu do plikow pliki w pdf dla Naszej uczelni i byl problem bo wywalalo Je ze strony forum.

Ulala  teraz to tak jak powinno byc :) Wielkie ,bardzo wielkie dziekuje

I buziaki od  dziewczyn przesylam i od siebie :)(tylko 39 :P )

Swoja droga to dziwne,ze nie ma tego od razu tak zaprogramowanego w pliku hm

Pozdrawiam serdecznie :)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.