Jump to content
  • 0
usmiechnietymniszek

Mały problem, do poprzedniego tematu związanym z kolorami nicków

Question

W profilu użytkownika, nazwa użytkownika jest starego koloru i pod spodem ranga prawidłowego koloru. Gdy napiszę status to nick w statusie jest ten inny, który chciałem, pozniej jak dodam z 2 komentarze to jest ok. Dodam później temat. To w pierwszym poscie statusu pod tematem kolor nicku się robi zwykły a nie ten co był wcześniej (kolorowy). Jest jeszcze kilka różnych przypadków tego.

Bo jak patrzę w aktywność, jak się klika w reptuacje w punkty to tam jest wszystko dobrze i kolorowo a tam natomiast nie.

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

A masz na pewno wszystkie tagi pozamykane itp. Bo to co Ci tam podałem sprawia, że zawsze jest używane formatowanie nazwy jeśli wywołana jest metoda link() na obiekcie użytkownika i nie może być tak, że w jednym miejscu raz jest formatowanie a raz nie

• 0
7 minut temu, Spanner napisał:

A masz na pewno wszystkie tagi pozamykane itp. Bo to co Ci tam podałem sprawia, że zawsze jest używane formatowanie nazwy jeśli wywołana jest metoda link() na obiekcie użytkownika i nie może być tak, że w jednym miejscu raz jest formatowanie a raz nie

Bez tytułu.jpg

Ten fioletowy Michal - to inny user 😄 jak coś

Edited by usmiechnietymniszek

• 0

W tym teścik temat to jeszcze ok, bo tam jest tekst, ale w pozostałych miejscach w zakładce kanał aktywności powinien być nick sformatowany

• 0
1 minutę temu, Spanner napisał:

W tym teścik temat to jeszcze ok, bo tam jest tekst, ale w pozostałych miejscach w zakładce kanał aktywności powinien być nick sformatowany

Jak jest pusto i nie ma tematu to są na normalny kolor ten niebieski taki jaki ustawiłem, temat się doda to już pierwszy nick pierwszy tak jakby post statusu zmienia nick na ten stary kolor. tak samo edytujesz status i kolor ucieka na stary z tego niebieskiego 

• 0

no to coś nie tak. Sprawdź ustawienia grupy czy na pewno masz dobrze ustawione sufiksy i prefiksy. Może zapomniałeś o jakimś ' lub " albo nie zamknąłeś jakiegoś tagu i coś ucieka

• 0

<strong><span style='color:#2e6dff'>

</span></strong>

+ Nie włączyłem trybu HTML bo :

"Kiedy ta opcja jest aktywna, użytkownicy z tej grupy, będą mogli dodawać kod HTML (tam gdzie to jest możliwe i ta opcja jest również aktywna). Pozwolenie użytkownikom na dodawanie kodu HTML jest wysoce niebezpieczne i może prowadzić do uszkodzenia strony przez złośliwego użytkownika. Zaleca się, aby nie włączać w ogóle tej funkcji, lub aktywować ją wyłącznie zaufanym grupom administracji." - Nie wiem co o tym myśleć

Edited by usmiechnietymniszek

• 0

teoretycznie jest ok. Musiałbym to zobaczyć, żeby wiedzieć czemu nie działa. W ciemno nie jestem w stanie więcej powiedzieć.

Co do trybu HTML to nic nie musisz myśleć. Adminowi możesz włączyć reszcie nie. To działa na tej zasadzie, że w edytorze do pisania postów masz przycisk "Źródło dokumentu" i możesz zmieniać sobie rzeczy które piszesz używając tagów html

• Thanks 1

• 0

Spróbuj zamienić na:

{{if $member->member_id AND \IPS\Member::loggedIn()->canAccessModule( \IPS\Application\Module::get( 'core', 'members' ) ) }}
	<a href='{{if $warningRef}}{$member->url()->setQueryString( 'wr', $warningRef )}{{else}}{$member->url()}{{endif}}' data-ipsHover data-ipsHover-target='{$member->url()->setQueryString( array( 'do' => 'hovercard', 'wr' => $warningRef, 'referrer' => urlencode( \IPS\Request::i()->url() ) ) )}' title="{lang="view_user_profile" sprintf="$member->name"}" class="ipsType_break">
		{$member->group['prefix']|raw}{$member->name}{$member->group['suffix']|raw}
	</a>
	{{if $member->group['prefix']}}
		{$member->group['prefix']|raw}
	{{endif}}
		{$member->name}
		{{if $member->group['suffix']}}
			{$member->group['suffix']|raw}
		{{endif}}
	{{else}}
		{{endif}}
			{$member->name}
	{{endif}}
{{endif}}

Edited by Innocent

• 0
3 minuty temu, Innocent napisał:

Spróbuj zamienić na:

{{if $member->member_id AND \IPS\Member::loggedIn()->canAccessModule( \IPS\Application\Module::get( 'core', 'members' ) ) }}
	<a href='{{if $warningRef}}{$member->url()->setQueryString( 'wr', $warningRef )}{{else}}{$member->url()}{{endif}}' data-ipsHover data-ipsHover-target='{$member->url()->setQueryString( array( 'do' => 'hovercard', 'wr' => $warningRef, 'referrer' => urlencode( \IPS\Request::i()->url() ) ) )}' title="{lang="view_user_profile" sprintf="$member->name"}" class="ipsType_break">
		{$member->group['prefix']|raw}{$member->name}{$member->group['suffix']|raw}
	</a>
	{{endif}}
		{$member->name}
		{{endif}}
	{{else}}
		{{endif}}
			{$member->name}
	{{endif}}
{{endif}}

ale to jest to samo co ma wklejone w tamtym temacie, tylko inaczej sformatowane 🙂

• 0
23 minuty temu, Spanner napisał:

ale to jest to samo co ma wklejone w tamtym temacie, tylko inaczej sformatowane 🙂

I formatuje tam gdzie trzeba i jak trzeba :)

• 0
16 godzin temu, usmiechnietymniszek napisał:

Nicki mi się podwoiły..

Ech, u mnie normalnie śmiga. Wgraj sobie to: