Jump to content
  • 1

Problem z rangami

Go to solution Solved by Spanner,

Question

Witam.

Wbiłem do grup. Skopiowałem rangę administracja i zmieniłem jej nazwę na "Właściciel" - nazwę tej skopiowanej. Chciałem zmienić sobie rangę na tym pierwszym głównym koncie ale nie da się. Jedynie na podrzędną się da "Właściciel" a pod profilem widnieje administracja. A na innym koncie, które normalnie zrobiłem poprzez zarejestrowanie mogłem wbić na rangę właściciel i działa. Pod profilem widnieje właściciel. 

Teraz na zarejestrowanym ogarnalem podstawowa wlasciciel i podrzedna admin i dziala wszystko. Na glownym podstawowym nie da sie przestawic rangi glownej bo da sie tylko admina a cala reszta podstawowych sie nie wyswietla..

Jak mogę zrobić, aby nazwy rang wszędzie na forum były lekko pogrubione a nie takie chude jak podstawowe?

Edited by usmiechnietymniszek

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Administrator
  • Solution

Nie da się zmienić, bo będąc na koncie X, które jest adminem nie możesz mu zmienić grupy. Możesz to zrobić, jeśli zalogujesz się na konto Y i z konta Y zmienisz grupę na koncie X.

Jeśli chcesz pogrubić nazwę grupy, to edytuj ją w w formatowaniu grupy zmień na "Użyj HTML" a następnie w prefiksie wpisz

<strong>

a w sufiksie

</strong>

• Thanks 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.