Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 1
Mateusz_K

HTTP Error 500

Pytanie

Cześć. Mam na swojej starej wersji problem. Mianowicie, gdy kliknę w link, który zawiera komentarze, to wywala błąd HTTP Error 500. A jak kliknę w link bez komentarzy, to otwiera się pomyślnie. 

Treść błędu:

PHP Fatal error: Method user_popup does not exist in ipSeoMeta in /home/www/prod.audiostereo.pl/www/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 3766

Co może być nie tak? Wcześniej miałem błąd o treści PHP Fatal error: Method user_popup does not exist in viewAvatarsHook_userInfoPane in /home/www/prod.audiostereo.pl/www/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 3766

Usunąłem hooka, który odpowiadał za to, ale dalej wywala 500tke .. 

Polecane posty

• 0

to się widocznie nie zapisało coś. sprawdź jeszcze raz czy jest w acp w dobrym miejscu, jeśli tak to wejdź do edycji bitu i wstaw np. spację i zapisz zmiany, przebuduje się cache jeszcze raz

• 0

No niestety dalej nie działa ;/. Dodałem spację, zapisałem. A nawet przebudowałem cały szablon i dalej to samo.. Nie wiem o co chodzi. Na tamtych szablonach działa, więc na tych też powinno, bo błąd jest taki sam.

• 0

W takim przypadku będzie ciężko pomóc. Może coś jest nie tak jeszcze gdzieś indziej

• 0

Jeszcze chciałbym spróbować z usunięciem tego szablonu user_popup, ale nie mam takiej możliwości .. Nie można tego usunać w inny sposób ? 

• 0

Można. musisz poszukać w bazie danych takiego wpisu w tabeli ...templates i tam znaleźć odpowiedni szablon i w nim usunąć. Później trzeba zapisać jkikolwiek bit w szablonie, żeby się cache odświeżył

• 0

Ok ogarnąłem temat i udało się całe szczęście zrobić to bez usuwania wpisu w bazie danych. 

Dzięki wielkie jeszcze raz @Spanner za pomoc! 

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.