Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shu

Czy wersja 2.0.0 posiada dużo błędów?

Polecane posty

Witam serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum i w pierwszej kolejności jestem pełen podziwu dla administratora Spanner'a bo mało jest takich pomocnych ludzi.

Dobra przejdę do sedna sprawy, ten dział wydawał mi się odpowiedni lecz jeśli jest zły to przyjmę karę z honorem i prosiłbym o przeniesienie. Otóż chodzi mi o to ponieważ nie stać mnie w chwili obecnej na zakupienie licencji na IPB a chciałbym zacząć pracować na tym skrypcie, czy ta wersje posiada dużo błędów w zabezpieczeniach oraz umożliwiających jakieś włamy? A jeżeli tak to czy są jakieś łatki itp?

ogólnie rzecz biorąc jest to wersja dość kiepska. Wersja 2.0.0trial zawiera dość wiele błędów, które częściowo zostały załatane w następnych wersjach. Łaty niby są, ale one nie rozwiązują wszystkich problemów. Dlatego jeśli to ma być na początek to myślę że będzie dobrze, ale jeśli popularność forum wzrośnie to będzie za duże niebezpieczeństwo używania takiego skryptu

Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Chodzi mi stworzenie forum wielotematycznego. A ze IPB mi się zawsze podobało. To postawię chyba na jakimś darmowym bo szkoda mi wydawać tyle kasy póki co. Jak sie forum bardzo rozwinie to się kupi IPB :D

ważne, żeby być legalnym i nie używać nielegalnego skryptu bo IPS często łapie takie fora.Jeśli chodzi o czas odpowiedzi, to ja po prostu staram się odpisywać najszybciej jak się da, bo zadowolony użytkownik to rozwijające się forum :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.