Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Ustawiam aby jeden ze wszystkich skinów był dla wszystkich (bez żadnej możliwości wyboru pozostałych), a i tak " jakieś grono " osób na forum widzi podstawowy styl IP.Board a nie ten który narzuciłam wszystkim Checkered.

Proszę o pomoc.

Witaj,

jeśli jakiś użytkownik miał ustawiony taki skin, to widzi go nadal. Jeśli chcesz aby wszyscy użytkownicy widzieli tylko jeden skin musisz oprócz ustawienia go domyślnym ukryć wszystkie pozostałe skiny. Jeśli to zrobiłeś a użytkownicy nadal widzą domyślny skin zaloguj się do ACP -> zakładka Skiny & Języki -> Template Tools -> i tam masz opcję Resetuj używany skin. Użyj jej

• Like 1

Dzięki wielkie !

mam jeszcze jedno pytane

Spora część osób dziś mi zakomunikowała, że przed zalogowaniem mają inny skin, a po zalogowaniu ten właściwy, jak to zrobić aby zawsze był ten jeden ?

przed zalogowaniem użytkownicy widzą ten skin, który jest ustawiony jako domyślny, natomiast po zalogowaniu ten, który sobie wybiorą, jeśli masz więcej niż jeden. Żeby to wyrównać to musiałbyś zabronić zmiany skinu, chyba że masz tylko jeden skin i nic więcej to nie widzę możliwości, dla której miały by być takie anomalie :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.