Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Cześć. Pobrałem z internetu panel gracza pod serwer SA:MP. Importowałem bazę danych na serwer, wszystko edytowałem poprawnie lecz podczas logowania konta wyskakuje Mi taki błąd:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p520***/public_html/send/login.php:1) in /home/p520276/public_html/class/User.class.php on line 60

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p520***/public_html/send/login.php:1) in /home/p520276/public_html/class/User.class.php on line 61
success

Linie:

60                setcookie("account", $data['id'], time() + (60 * 60 * 24 * 365), "/");
61                setcookie("code", $token, time() + (60 * 60 * 24 * 365), "/");

W login.php w linii 1 masz jakiś biały znak. np. złe kodowanie znaków nowej linii. Najlepiej używać windows lub linux. jeśli jest np z mac'a to czasem wysyłany jest biały znak do przeglądarki i przed tymi setcookie coś już zostało wysłane i dlatego jest ten błąd

W login.php w lini 1 jest <?php więc dalej nie rozumiem dlaczego ten błąd się pojawia..

Tak jak napisałem wyżej. Wystarczy, że plik ma ustawione znaki nowej linii jako mac albo coś i wgrany plik został na serwer w trybie ascii i pojawia się problem.

Faktycznie, wystarczyło zmienić kodowanie z UTF-8 na UTF-8 bez BOM.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.