Jump to content

Question

Witam. Chcę dodać na swoją stronę opcję logowania przez facebook'a, ale non stop coś idzie nie tak. Postępuje według INSTRUKCJI i innych lecz rezultat ten sam: image.png.976688c476db9029c9c36ef0930b2c5d.png

Nie wiem co robię nie tak. Sprawdzam wszystko 50 razy i wszystko wydaje się pouzupełniane jak trzeba.. niestety bez efektów. Liczę na pomoc i dodaje kolejne screeny.

image.thumb.png.aadea7e6d66efaf44db6639fdbc47091.png5a98058ab7ea2_Beztytuu.thumb.png.4599a569792f1bd8b15f3935508f028b.png

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0
  • Administrator

Witaj,
powód jest bardzo prosty rozwiń zakładkę Facebook login. Tam powinieneś podać adres:

http://fifaforum.pl/applications/core/interface/facebook/auth.php

w sekcji Valid OAuth redirect URIs.

Włączyć opcję: Web OAuth Login, Client OAuth Login

i powinno zadziałać po chwili

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Similar Content

• By Gruffi
      Cześć mógłby mi ktoś pomóc? Szukam modyfikacji lub jak zrobić na forum takie okienko "Facebook Like" A dokładniej jak wchodzę na forum na środku wyskakuje ramka z facebook'iem do polubienia. Wie ktoś jak to zrobić? Prosił bym o dokładne opisanie jak wgrać itp. Dziękuję pozdrawiam.
    • By Mario14125
      Witam serdecznie. Wiem że istnieje opcja logowania się do konta użytkownika poprzez akcję w ACP jednakże interesuje mnie coś innego. Mianowicie to jest może i małe oszustwo jednakże w praktyce wygląda to niemalże prawdziwie. Chodzi mi o coś takiego jak masowe logowanie się na konta użytkowników że np w ACP jest pole ile osób ma zostać zalogowanych i wybrana ilość losowych użytkowników z bazy danych loguje się na forum pozostawiając po sobie ślad zalogowania. Głównie widać to gdy posiada się rozszerzenie Members Online Today 1.1.1. Czy jest możliwe zrobienie takiej aplikacji/rozszerzenia?
    • By Mario14125
      Witam serdecznie. Korzystałem z tego poradnika jak zintegrować poprawnie logowanie przez FB. Wszystko fajnie niby zrobiłem jednakże naszedł mnie jeden problem... Mianowicie nie wiem jak mogę zmienić Widoczność aplikacji i postów ze Znajomi na Publiczne... Cholera szukałem wszędzie i znaleźć nie mogę. Czy zna ktoś rozwiązanie?
    • By Spanner
      W dniu dzisiejszym jako pierwsi uruchomiliśmy dla Was możliwość rejestracji/logowania przy użyciu facebook'a oraz twittera. Zapraszamy wszystkich serdecznie do korzystania z nowych funkcjonalności
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.