Jump to content
Sign in to follow this  
smexy

Sprzedam aktywną licencję IP.Board

Recommended Posts

Witam,
posiadam na sprzedaż aktywną licencję na silnik IP.Board. Licencja została zakupiona w 2015 roku i posiadam ją do dnia dzisiejszego. Aktualnie jest mi ona zbędna więc postanowiłem ją sprzedać. Licencja jest jeszcze aktywna przez 5 miesięcy z możliwością transferu na inne konto. Cena jaka mnie interesuje to 550zł.
Kontakt po przez PW na forum lub skype: gazowanykebab

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Krasnal
      Podgląd całego szablonu: https://szablonet.pl/product/flatum-1-0-0-i/
      Live demko: http://szablonet.pl/demo/ips43/
      Ciemny szablon pod najnowszą wersję IPS 4.3.x, który posiada bardzo zaawansowaną konfiguracje w panelu administratora (między innymi top w stylu fixed, zmiana wyświetlania subforum, układu headera i inne widoczne w galerii zdjęć) co umożliwia dostosowanie go pod każde wymogi. Jest w pełni responsywny i idealnie nadaje się na forum o każdej tematyce.

• By smexy
      Witam, mam na sprzedaż wygasłą licencję IPS. Została zakupiona 09/03/2015, a wygasła 01/01/2016. Od tego czasu licencja nie była przedłużana. Sprzedaję ją z powodu, że nie jest mi ona potrzebna. Nie mam czasu ani chęci na prowadzenie żadnej działalności internetowej. Chętnych zapraszam na pw lub skype gazowanykebab
    • By tomo90rbk
      Witam.
      Dzis na sprzedaz posiadam
      Aktywna licencje IPBOARD.
      Mialem zamiar stworzyc na nowo forum counter-strike lecz brakuje czasu do reklam itd.
      Do pakietu moge dodac domene www.cs-zoone.com.pl oplacona na rok.

Mozliwosc allegro lecz prowizje placi kupujacy.
      Cena 500zl
      Kontakt emial tomo90rbk@gmail.com GG 5559977 (bywam zadko) PW FORUM
      Zdjecie screen

• By MichaelKosa
      Witam, sprzedam licencje IP.Board - Invision Power Board aktywna licencja jest ważna do 15 listopada 2017 r, sprzedaż odbywa się przez serwis aukcyjny allegro.pl

Cena: 580 PLN
      Licencja ważna: 15 listopada 2017 r
      Kontakt: PW Forum, GG: 46273632, tel jest na allegro 
      Płatność: PayU, przelew bankowy, PayPal
      Typ licencji: Standard
      * Transfer: Tak
      * Całe konto: Tak
      * Link do Allegro KLIKNIJ TU

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.