Jump to content
przemekj

forum do sklepu internetowego

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję osoby, która podejmie się stworzenia mi forum od podstaw do mojego sklepu internetowego. Posiadam licencję IPS Current stable release: 4.2.6  Zainteresowany jestem podjęciem współpracy z osobą posiadającą doświadczenie potrafiącej przedstawić swoje prace. Jeśli jesteś osobą, która stworzyła własne forum i jesteś zainteresowany sprzedać je proszę również o wiadomości.

Czekam na propozycje. Wszystkie sprawy opiszemy na prv.

przemekj

Super. Dzięki wielkie za ciekawe informacje. Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Wkrótce przyszedł sen i zamknął za mną ciężką, ołowianą bramę - po drugiej stronie snów nie było

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Stryju
      Witam!
      Mam pewien problem. Pracuje na Invision Community wersja 4.4.0, przy edycji forum chciałem w jego opisie umieścić grafike:

Po wklejeniu czy dodaniu adresu url grafiki nie wyświetla się ona prawidłowo.

Oraz w pasku adresu wyświetlanej grafiki otrzymuje:

Ma ktoś podobnie? Czy jest to błąd nowego core Invision Community wersja 4.4.0?
      Bardzo proszę o pomoc!
    • By Spanner
      (SD) Friends forum topic
      Zobacz plik Opis: Hook pozwala w wybranych forach aby użytkownik widział tylko swoje tematy i tematy jego znajomych oraz aby tylko w nich mógł odpowiadać.
      Description: Hook allows to in selected forums showing user only his topics and topics of his friends.

Licencja na aplikację
      Licencja udzielana jest bezterminowo
      Dodający Spanner Dodano 26.11.2013 Kategoria Hooki i pluginy Wersja forum Wszystkie  
    • By Spanner
      Spolszczenie (DP32) Forum Icons
      Zobacz plik Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)

Spolszczenie (DP32) Forum Icons 2.0.0

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora
      Dodający Spanner Dodano 03.02.2012 Kategoria Spolszczenia modyfikacji  
    • By Spanner
      Opis: Hook pozwala w wybranych forach aby użytkownik widział tylko swoje tematy i tematy jego znajomych oraz aby tylko w nich mógł odpowiadać.
      Description: Hook allows to in selected forums showing user only his topics and topics of his friends.

Licencja na aplikację
      Licencja udzielana jest bezterminowo
    • By Versusx3

Witaj użytkowniku tego forum!
      Mam zaszczyt zaprosić Cię na forum gameing'owe - jedyne w Swoim rodzaju!
      Jestem świadomy tego, że wiele osób twierdzi "po co znowu forum o grach", ale z doświadczonym team'em mamy wielki zapał do tego, wiemy co robimy i obiecujemy wam, że to forum na dłuższą metę!
      Co możesz u nas znaleźć?
      - Wiele nowości,
      - miejsce dla stream'owiczów, 
      - przyjerzystą, autorską szatę graficzną miłą dla oka,
      - doświadczoną ekipę z długim stażem,
      - działy gier,
      - obstawy meczów e-sportu np. CS:GO, lol, dota2.
      - Recenzje, ciekawostki, zapowiedzi i premiery gier,
      - masę konkursów w miarę możliwości oraz wspaniałe nagrody!
      Obserwuje nas również na:
      Facebook'u:

Jesteś ciekawe projektu? Nie czekaj! Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco!
      Startujemy już wkrótce!
      Ps. Jesteśmy otwarci na współpracę, można się skontaktować na gg: 32457105
      pozdrawiamy,

Ps: Dołącz również do wydarzenia na facebook'u o starcie forum! Uodstępnij, polub, daj znać innym znajomym! Im nas więcej, tym lepiej! :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.