Jump to content
Sign in to follow this  
smexy

Wygasła licencja IPS

Recommended Posts

Witam, mam na sprzedaż wygasłą licencję IPS. Została zakupiona 09/03/2015, a wygasła 01/01/2016. Od tego czasu licencja nie była przedłużana. Sprzedaję ją z powodu, że nie jest mi ona potrzebna. Nie mam czasu ani chęci na prowadzenie żadnej działalności internetowej. Chętnych zapraszam na pw lub skype gazowanykebab

Jaka cena?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Dnia 11.10.2017 o 15:22, smexy napisał:

Witam, mam na sprzedaż wygasłą licencję IPS. Została zakupiona 09/03/2015, a wygasła 01/01/2016. Od tego czasu licencja nie była przedłużana. Sprzedaję ją z powodu, że nie jest mi ona potrzebna. Nie mam czasu ani chęci na prowadzenie żadnej działalności internetowej. Chętnych zapraszam na pw lub skype gazowanykebab

Aktualne?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Krasnal
      Podgląd całego szablonu: https://szablonet.pl/product/flatum-1-0-0-i/
      Live demko: http://szablonet.pl/demo/ips43/
      Ciemny szablon pod najnowszą wersję IPS 4.3.x, który posiada bardzo zaawansowaną konfiguracje w panelu administratora (między innymi top w stylu fixed, zmiana wyświetlania subforum, układu headera i inne widoczne w galerii zdjęć) co umożliwia dostosowanie go pod każde wymogi. Jest w pełni responsywny i idealnie nadaje się na forum o każdej tematyce.

• By smexy
      Witam,
      posiadam na sprzedaż aktywną licencję na silnik IP.Board. Licencja została zakupiona w 2015 roku i posiadam ją do dnia dzisiejszego. Aktualnie jest mi ona zbędna więc postanowiłem ją sprzedać. Licencja jest jeszcze aktywna przez 5 miesięcy z możliwością transferu na inne konto. Cena jaka mnie interesuje to 550zł.
      Kontakt po przez PW na forum lub skype: gazowanykebab
    • By tomo90rbk
      Witam.
      Dzis na sprzedaz posiadam
      Aktywna licencje IPBOARD.
      Mialem zamiar stworzyc na nowo forum counter-strike lecz brakuje czasu do reklam itd.
      Do pakietu moge dodac domene www.cs-zoone.com.pl oplacona na rok.

Mozliwosc allegro lecz prowizje placi kupujacy.
      Cena 500zl
      Kontakt emial tomo90rbk@gmail.com GG 5559977 (bywam zadko) PW FORUM
      Zdjecie screen

• By MichaelKosa
      Witam, sprzedam licencje IP.Board - Invision Power Board aktywna licencja jest ważna do 15 listopada 2017 r, sprzedaż odbywa się przez serwis aukcyjny allegro.pl

Cena: 580 PLN
      Licencja ważna: 15 listopada 2017 r
      Kontakt: PW Forum, GG: 46273632, tel jest na allegro 
      Płatność: PayU, przelew bankowy, PayPal
      Typ licencji: Standard
      * Transfer: Tak
      * Całe konto: Tak
      * Link do Allegro KLIKNIJ TU

• By Mezir
      Witam, mam do sprzedania konto z licencją IP.Board na, której są kupione aplikacje takie jak: Forums, Blog, Pages. Sprzedaję konto ponieważ jestem drugim właścicielem licencji i nie mam już możliwości jej transferu. Zalecam zakup poprzez allegro, bo bo będzie dla Ciebie dowód, że ową licencję kupiłeś, byś w późniejszym czasie nie bał się o to że Cię w jakikolwiek sposób oszukam. 
      Licencja jest aktywna do 21 grudnia 2016.
      Cena jak mnie interesuje, to 400 PLN
      Kontakt PW tu na forum, GG: 1010467, TeamSpeak: ts-pl.pl (pytaj o administratora Glyph)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.