Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 0
xxbrat2

Uprawnienia do aktualizacji statusu

Pytanie

Napisałem do niego. Poczekam na rezultaty. Nie chcę tworzyć kolejnego wątku, podpiąłbym krótkie pytanie pod ten: Jak zmienić ustawienia bloku statusów, aby pole do umieszczenia statusu było dostępne dla każdego? Aktualnie tylko ja mogę napisać coś bezpośrednio w polu umieszczonym na bloku.

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Żaden użytkownik nie może pisać. Mogę to włączyć, bo ktoś nadał ograniczenia na każdego użytkownika, ale jest ich ok 500. Nie będę każdemu po kolei zmieniał.

Jak zmienić to, aby ktoś miał włączoną aktualizację od początku, a nie musiał jej włączać samemu? Aktualnie można dodać status jedynie przez przycisk: DODAJ+.

Edytowano przez xxbrat2

• 0
3 godziny temu, Spanner napisał:

Skontaktuj się z autorem i zapytaj. Pewnie za parę dolców się zgodzi

To nie uczciwe i tak sie nie robi wobec innych

Poprosił o pomoc, więc udzieliłem. A to czy zrobi lub nie, to jego indywidualna sprawa.

1 godzinę temu, xxbrat2 napisał:

Żaden użytkownik nie może pisać. Mogę to włączyć, bo ktoś nadał ograniczenia na każdego użytkownika, ale jest ich ok 500. Nie będę każdemu po kolei zmieniał.

Jak zmienić to, aby ktoś miał włączoną aktualizację od początku, a nie musiał jej włączać samemu? Aktualnie można dodać status jedynie przez przycisk: DODAJ+.

Wykonaj zapytanie:

ALTER TABLE `core_members` CHANGE `pp_setting_count_comments` `pp_setting_count_comments` INT( 2 ) NULL DEFAULT '1';

+

UPDATE `core_members` SET `pp_setting_count_comments` = '1' WHERE `member_id` >0;

• 0
18 minut temu, xxbrat2 napisał:

Tylko gdzie? Ja zielonka.

W bazie danych?

• 0

Zaloguj się do panelu phpMyAdmin i tam wykonaj zapytanie, ewentualnie w panelu administratora, zakładka System -> Support -> Po prawej wybierz Narzędzie SQL i tam wykonaj zapytanie UPDATE.....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.