Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Tworze właśnie sobie nowy styl do DLE. I napotykam pewien problem. Tło jednej z tabelek ma się rozciągać względem prezentowanych treści (w niej). Nie wiem jakiego kodu w css użyć aby się takie coś udało!

Czy ktoś wie?

Pz

jeśli dasz wewnątrz komórki czy elementu

background: url(...);
To dodaj po prostu repeat aby było powtarzane na szerokość i wysokość lub repeat-x dla szerokości a repeat-y dla wysokości. Czyli kod będize wyglądać coś takiego:
background: url(...) repeat;

Jeśli nie o to chodziło to napisz co dokładnie chcesz uzyskać bo ja to tak zrozumiałem

Dokładnie o to mi chodziło. Ale mam jeszcze jedno pytanko!

Mianowicie: Jak zrobić tak aby tło rozciągało się względem długość ale żeby ono się nie powtarzało?

rozciągnąć się nie da zbytnio obrazka, możesz spróbować dać no-repeat a później dać szerokość na maksa np:

background: url(...) no-repeat;
width: 100%;[/code]

ale nie gwarantuje, że zadziała

Nie działa. Muszę po prostu grafiki dopasować...... Ciężko jest od zera pisać styl pod DLE!

Na podstawce to idzie szybko ale jak masz na DLE coś od zera zaprojektować to jest mordęga....

Naprawdę wydaje się, że to tylko wystarczy w html'u stronę zrobić a potem wpisać w pliki tpl od DLE i gotowe a tu trzeba się narobić. :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.