Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
MJL

ServerList

Question

Witam serdecznie!

Mam pewien problem, ponieważ posiadam na forum zakupioną aplikację użytkownika @naXe, jaką jest ServerList i mam problem z ikonami, gdzie trzeba wrzucić folder z ikonami, aby to poprawnie działało? Próbowałem wielokrotnie skontaktować się z autorem, ale jak widać bez skutku. Bardzo bym prosił o pomoc. Pozdrawiam.

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

W paczce jest plik PHP, wrzuć go razem z obrazkami do głównego katalogu i wywołaj ten skrypt przez ten plik PHP

• 0
1 godzinę temu, Innocent napisał:

W paczce jest plik PHP, wrzuć go razem z obrazkami do głównego katalogu i wywołaj ten skrypt przez ten plik PHP

A to, że mam forum jako subdomene i gówna domena nie jest pod forum to nic nie szkodzi?

• 0

Bo mam właśnie wrzucony plik PHP i folder z obrazkami do głównego katalogu forum, ale kiedy wpisuję adres http://forum.adres.eu/import_images.php to strona cały czas zwraca komunikat "Wrong parameters"

• 0

W tym Ci nie pomogę. Jak Ci się nudzi to wrzuć ręcznie do stylu obrazki

• 0
49 minut temu, Innocent napisał:

W tym Ci nie pomogę. Jak Ci się nudzi to wrzuć ręcznie do stylu obrazki

No tak, tylko do której folderu dokładnie? Bo tego własnie nie wiem.

• 0

Wchodzisz w style, klikasz "Zarządzaj plikami" i tam wgrywasz

• 0

Nie mam pojęcia, jak to dokładnie wgrać, co tam wpisać itd, w tym IPS nowym jestem kompletnie zielony. :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.