Skocz do zawartości
  • 0
Manius19888

Powiadomienia przeglądarkowe

Pytanie

Witam! Czy owe powiadomienia mogę w jakiś sposób sam wykonywać po przez jakiś skrypt, stronę?

Cytat

Powiadomienia przeglądarki

Powiadomienia te są obsługiwane przez desktopowe wersje przeglądarek Firefox, Chrome, Safari i Opera, ale nie w IE. Niektóre wersje mobilne przeglądarek także obsługują te powiadomienia. Powiadomienia pozwolą pokazać, że coś ważnego pojawiło się na forum nawet jeśli okno forum nie jest aktywne.

IPS-4.1-Preview-powiadomienia-przeglądarki.jpg

9 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Ale chcesz forumowe czy tak ogólnie pytasz? Bo jak forumowe to wystarczy że wyślesz jakąś notyfikacje do usera i jeśli ma włączoną opcję przeglądarkowych powiadomień to zobaczy.

Są też specjalne strony, które pozwalają zainstalować takie powiadomienia i wtedy możesz wysyłać użytkownikom dowolne powiadomienia.

• 0

Witam! Chodzi mi na forum, żeby np. jakieś ogłoszenie czy coś dać w tym do wszystkich użytkowników, by się pokazało takie powiadomienie :)

• 0

No to musisz zerknąć w trzewia forum i zobaczyć jak to robią i wymusić takie coś ale i tak jeśli użytkownik nie zezwala na powiadomienia to nic Ci to nie da

• 0
Dnia 1.06.2017 o 16:52, Spanner napisał:

Pytasz mnie czy napisałbym takie coś?

A dało by radę coś takiego napisać?

• 0

Ogólnie pewnie tak, ale to i tak nie zmienia faktu, że użytkownik najpierw będzie musiał wyrazić chęć otrzymywania takich powiadomień :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.