Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 0
Manius19888

Powiadomienia przeglądarkowe

Pytanie

Witam! Czy owe powiadomienia mogę w jakiś sposób sam wykonywać po przez jakiś skrypt, stronę?

Cytat

Powiadomienia przeglądarki

Powiadomienia te są obsługiwane przez desktopowe wersje przeglądarek Firefox, Chrome, Safari i Opera, ale nie w IE. Niektóre wersje mobilne przeglądarek także obsługują te powiadomienia. Powiadomienia pozwolą pokazać, że coś ważnego pojawiło się na forum nawet jeśli okno forum nie jest aktywne.

IPS-4.1-Preview-powiadomienia-przeglądarki.jpg

9 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Ale chcesz forumowe czy tak ogólnie pytasz? Bo jak forumowe to wystarczy że wyślesz jakąś notyfikacje do usera i jeśli ma włączoną opcję przeglądarkowych powiadomień to zobaczy.

Są też specjalne strony, które pozwalają zainstalować takie powiadomienia i wtedy możesz wysyłać użytkownikom dowolne powiadomienia.

• 0

Witam! Chodzi mi na forum, żeby np. jakieś ogłoszenie czy coś dać w tym do wszystkich użytkowników, by się pokazało takie powiadomienie :)

• 0

No to musisz zerknąć w trzewia forum i zobaczyć jak to robią i wymusić takie coś ale i tak jeśli użytkownik nie zezwala na powiadomienia to nic Ci to nie da

• 0

A nie mam nigdzie takiej aplikacji? :)

• 0

Pytasz mnie czy napisałbym takie coś?

• 0
Dnia 1.06.2017 o 16:52, Spanner napisał:

Pytasz mnie czy napisałbym takie coś?

A dało by radę coś takiego napisać?

• 0

Ogólnie pewnie tak, ale to i tak nie zmienia faktu, że użytkownik najpierw będzie musiał wyrazić chęć otrzymywania takich powiadomień :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.