Skocz do zawartości
  • 0
Manius19888

Ponowna werfikacjia email

Pytanie

Witam! Potrzebuję modyfikacji, lub porady jak ponownie zweryfikować email użytkowników logujących się na forum?

4 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Ale o jaką weryfikację Ci chodzi?

Domyślnie masz ustawioną weryfikację smapu IPS i kliknięcie w link przez usera i chcesz jeszcze ręcznie weryfikować czy co?

• 0

Witam! Mam wersję 4.1.19.4 i mam weryfikację email, jak i usługę spam od IPS i chodzi mi o to że dużo osób ma przestarzałe email i przychodzi mi na email że wybranemu użytkownikowi nie dało się wysłać email bo nie aktywny... I chciałbym to w jakiś sposób wyeliminować :)

• 0

co prawda aplikacja nie pozwala na zweryfikowanie czy e-maile są już umarłe, ale pozwala na wymuszenie na użytkownikach zmiany adresów jeśli takie adresy wykryjesz. w kolejnej wersji będzie kilka bardzo ciekawych dodatkowych featureów :)

• 0
Dnia 29.05.2017 o 16:57, Spanner napisał:

co prawda aplikacja nie pozwala na zweryfikowanie czy e-maile są już umarłe, ale pozwala na wymuszenie na użytkownikach zmiany adresów jeśli takie adresy wykryjesz. w kolejnej wersji będzie kilka bardzo ciekawych dodatkowych featureów :)

Dziękuję, na pewno skorzystam :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.