Skocz do zawartości
MichaelKosa

[Sprzedam] IP.Board - Invision Power Board aktywna licencja

Polecane posty

MichaelKosa    0

Witam, sprzedam licencje IP.Board - Invision Power Board aktywna licencja jest ważna do 15 listopada 2017 r, sprzedaż odbywa się przez serwis aukcyjny allegro.pl

Cena: 580 PLN

Licencja ważna: 15 listopada 2017 r

Kontakt: PW Forum, GG: 46273632, tel jest na allegro 

Płatność: PayU, przelew bankowy, PayPal

Typ licencji: Standard

* Transfer: Tak

* Całe konto: Tak

* Link do Allegro KLIKNIJ TU

67081682770879485681.jpg

Edytowano przez MichaelKosa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez tomo90rbk
      Witam.
      Dzis na sprzedaz posiadam
      Aktywna licencje IPBOARD.
      Mialem zamiar stworzyc na nowo forum counter-strike lecz brakuje czasu do reklam itd.
      Do pakietu moge dodac domene www.cs-zoone.com.pl oplacona na rok.

Mozliwosc allegro lecz prowizje placi kupujacy.
      Cena 500zl
      Kontakt emial tomo90rbk@gmail.com GG 5559977 (bywam zadko) PW FORUM
      Zdjecie screen

• Przez Mezir
      Witam, mam do sprzedania konto z licencją IP.Board na, której są kupione aplikacje takie jak: Forums, Blog, Pages. Sprzedaję konto ponieważ jestem drugim właścicielem licencji i nie mam już możliwości jej transferu. Zalecam zakup poprzez allegro, bo bo będzie dla Ciebie dowód, że ową licencję kupiłeś, byś w późniejszym czasie nie bał się o to że Cię w jakikolwiek sposób oszukam. 
      Licencja jest aktywna do 21 grudnia 2016.
      Cena jak mnie interesuje, to 400 PLN
      Kontakt PW tu na forum, GG: 1010467, TeamSpeak: ts-pl.pl (pytaj o administratora Glyph)
    • Przez transic
      Witam, mam do sprzedania jasny styl pod IPB 3.4.2, lecz myślę, że na nowszych wersjach także będzie funkcjonował.
      Styl jest kompatybilny z takimi przeglądarkami jak
      Google Chrome Mozilla Firefox Internet Explorer Safari Opera inne  
      Styl jest wykonany przeze mnie także jest unikalny. Żadne forum, prócz mojego go nie posiada, lecz my go już nie używamy.

Screeny:

- Logo i nawigacja:

- Widok forum:

- Stopka:

- Widok tematu:

Jakość screenów słaba ale to nic ;). 
      Jeżeli ktoś chce oglądnąć demo, proszę zgłosić się na pw.

Cena stylu to tylko 35zł, także nie jest drogo. Mogę także pomóc przy instalacji, jak i edytować na potrzebę kupca. Jeżeli ktoś jest chętny, proszę napisać tu na forum, gg: 3977175 lub steam trans1c
      W razie pytań proszę się odezwać :)

PS: Obrazki rang nie są sprzedawane razem ze stylem.
    • Przez Spanner
      Jak zapewne większość z Was zauważyła od nowego roku zmienił się sposób licencjonowania sztandarowych aplikacji. Mianowicie doszła płata roczna za odnowienie. Nie dotyczy to oczywiście osób, które zakupiły aplikacje w promocji dożywotniej. Rozwiązanie takie ma na celu trochę zmienienie podejścia do tworzenia aplikacji. Mają one wychodzić etapami, wprowadzając coraz to nowsze rzeczy/ulepszenia/dodatki.

Na pierwszy rzut poszła aplikacja Company Directory, dla której wydana została wersja 2.1.0. Obecnie rozpoczynają się prace nad aplikacją Affiliates System oraz nową sztandarową aplikacją, która zaskoczy napewno wszystkich i jak zawsze pozwoli ożywić nasze forum no i przy okazji coś na nim zarobić :)
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.