Skocz do zawartości

Polecane posty

Po przeniesieniu forum wiadomości na PW są wysyłane po 2 sztuki oraz wysyłający widzi potem tylko białą stron nie widzi skrzynki PW

pokazuje sie ta biala strona mimo ustawienia pokazywania bledow w init.php

jakie pokazywanie błędów w init.php ustawiłeś ? czy masz napewno podane poprawny adres forum? zobacz może na serwerze, czy coś się zapisuje w logach serwera, może jakiś błąd albo coś

Ale ja pytałem jakie pokazywanie błędów ? E_ALL, E_NOTICE czy jakieś inne? co w logach serwera jest?

Jeśli chodzi o SB, to wersja SB, którą posiadasz z tego co pamiętam miała właśnie jakiś bug z operą ale niestety kolejna wersja już nie wyszła. Lepiej by było zmienić na IP.Shoutbox

to ustaw E_ALL w pliku php.ini lub jeśli nie możesz zmieniać tego pliku to sprawdź czy jest możliwość przy użyciu .htaccess zmienić tą flagę. I sprawdź logi błędów serwera bo to ważne, bo może tam być odpowiedź, bo np. przenosiłeś pliki total commanderem i zmienił Ci nazwy plików na małe litery, albo coś

22:44:57

[Tue Jan 12 21:42:41 2010] [error] [client 77.253.123.242] File does not exist: /home/pokerzys/public_html/forum/404.shtml, referer: http://forum.pokerzysci.com/index.php?CODE=04&act=Msg&MID=2953&MSID=12

[Tue Jan 12 21:42:41 2010] [error] [client 77.253.123.242] File does not exist: /home/pokerzys/public_html/forum/style_images/omnium/folder_editor_images/style_images, referer:http://forum.pokerzysci.com/index.php?CODE=04&act=Msg&MID=2953&MSID=12

A ciut wcześniej, bo tutaj jest, że pierwszy log, próbuje przekierować Cię na stronę z błędem 404 a drugi, że brakuje jakiegoś obrazka w edytorze

mama problem z meilem na forum

wywala błędy logów a już próbowałem na kilka sposobów to ustawić i to samo

dodam że wysyłam przez SMTP i wywala błąd logów co to może być?

błąd logów? chyba, że nie wysyła a błąd loguje ? jaki to błąd? bo powodów może być kilka:

złe dane do konta SMTP podałeś, np. ostatnio większość polskich dostawców zmieniło adres portu SMTP ze względu na neo, więc możesz używać np. nieprawidłowego portu. Błąd może być spowodowany np. blokadą na serwerze

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.