Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
  • 0
hoth

czytanie ikon

Pytanie

witam, chcialbym aby ikony byly czytane jako raz jeśli jest ta sama a wiele działów. np: 10 ikon -> odczyt 1 w kB (jako 1), chodzi mi o zasoby. Jak to zrobić?

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

W sensie ikonki obrazkowe masz ? zrób sobie jako sprite i będziesz miał jeden obrazek zaciągany dla całej strony

• 0

tzn? Bo np mam kilkanascie działów i kazde inne ikonki, ale jak ktoras sie powtorzy a zdarza mi się to chciałbym aby czytało jako 1. Wrzucam w ACP w wersji jpg. Jak mam zrobić jako "sprite"?

• 0

Podstawy sprite'ów masz np. tutaj: https://www.w3schools.com/css/css_image_sprites.asp

Użyj googla to nie boli.

Ale nie obędzie się bez zmian, bo tego się nie da od tak zrobić. Jak chcesz mieć kilka różnych ikon na forum, ale jedno żądanie to będziesz musiał sobie to ręcznie ogarnąć.

• 0

Ale w którym katalogu moge to znaleźć?

• 0

W żadnym. Musisz sobie stworzyć taki plik i wgrać go przez zasoby do szablonu a później stworzyć odpowiednie css'y i popracować nad szablonem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.