Skocz do zawartości
Platon

Skin Diablo III

Polecane posty

Witam,

chciałbym zlecić zrobienie skinu o tematyce Diablo III,

fajnie by było gdyby można by było zmieniać w tym stylu grafikę na tematykę o Diablo II mieszane z III.

Ale to już zależy od twórcy skinu.

Chciałbym by skin był darmowy, bo na razie przy kasie nie jestem,

zamiast pieniędzy mogę oferować jakąś dobrą rangę na forum lub link do tego forum ;)

Dobrze by było by skin był kompatybilny z każdym modem (żeby po wgraniu moda nie brakowało, a to ikon, a to czegoś innego).

Ogólnie..

Temat Skinu: Diablo, Diablo II, Diablo III (głównie III)

Kolorystyka: Ciemna (ale nie za bardzo), m.in. Brąz, Czerń, Czerwień (ciemna) i tego typu by było zgodne z tematyką.

Grafika przycisków: Fajnie by było by były orginalne buttony Edytuj i tego typu z tekstem tytułu związane (czcionka Blade2), Byle nie cukierkowa :D, ale w razie ostateczności sam zrobię ;)

Płatność: Przy kasie nie jestem więc mogę jedynie oferować rangę na moim forum lub zamieszczenie reklamy do waszego lub innego forum (strony).

Na osoby chętne czekam w tym temacie, prace gdyby można prosiłbym przesłać na PM lub e-mail,

ponieważ szybciej się dowiem o gotowym skinie.

Pozdrawiam,

Platon

Edytowano przez Platon

Dobrze by było by skin był kompatybilny z każdym modem (żeby po wgraniu moda nie brakowało, a to ikon, a to czegoś innego).

Tego Ci nikt nie zagwarantuje, a jeśli tak to będzie kłamał. Są przeróżne mody i niektóre potrzebują przeróżnych obrazków i nie ma możliwości, żeby zrobić pod wszystkie mody obrazki :)

A wracając do tematu, to ja niestety nie pomogę w tej chwili, bo zaczynają mi się zaliczenia na uczelni + nawał obecnej pracy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.