Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Spanner

Witamy na nowym Forum IPSBeyond.pl

14 postów w tym temacie

Witajcie,

i tak ruszyło w końcu nasze forum.

Jak widać narazie jest tu trochę pustawo, ale z czasem wszystko się zmieni. Ze swojej strony pragnę dodać tylko, że będziemy się starać pomagać każdemu, kto będzie szukać pomocy na naszym forum.

Pozdrawiam Spanner

Witam serdecznie....

Mam nadzieje,ze bedziemy czerpac tu wiedze i pomagac sobie wzajemnie.

Pzd.

witam i pozdrawiam :)

Witam,

Może i ja się przywitam, jak i wszystkich na forum :-) Mam nadzieję, że i moja obecność wpłynie korzystnie na pomoc na forum, jak i na jego treść merytoryczną, która w Polskim Internecie przechodzi wielki kryzys. Postaram się dodać wszystkie moje informacje, mam nadzieję, że się przydadzą klientom, jak i użytkownikom forum SpannerDEV.

Pozdrawiam,

Largo

Witam wszystkich,

Pozdrawiam

kalvin

Ja również wszystkich witam i mam nadzieję, że ten support będzie potęgą. :)

---

Pozdrawiam

Witaj,

ustosunkowując się do Twoich słów to powiem tyle że też mamy taką nadzieję :) wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i dużo ciężkiej pracy ale postaramy się dopełnić wszelkich starań by tak sie stało

Teraz czeka Was bardzo dużo ciężkiej roboty, aby wygryźć 2 najbardziej znane supporty o IPB w Polsce. ;)

nikt nie mówi, że chcemy ich wygryźć, bo tak nigdy nie będzie, no chyba, ze tamte strony zamkną się same :)

Teraz czeka Was bardzo dużo ciężkiej roboty, aby wygryźć 2 najbardziej znane supporty o IPB w Polsce. ;)

Witam.

Ja mysle,ze o tym zadecyduje jakosc tego forum,jakosc informacji ktore tu znajdziemy i podejscie do usera,zwyklego usera,bo na innej stronie suportu IPB,nie zawsze jest milo :P

Mam nadzieje,a raczej jestem pewnien,ze Tu bedzie inaczej.

Pozdrawiam

Zgadzam się z Vaderem ;) Ekipa SpannerDev jest profesjonalna , zna się na swoim fachu bardzo dobrze :) Pozdrawiam i życze powodzenia :)

Witam,

Dziękujemy za zaufanie jakim Nas darzycie. My też mamy nadzieję, że SpannerDEV stanie się nieliczną stroną gdzie zostanie udzielona fachowa i szybka pomoc bez zbędnych "afer" jak na innych stronach... Nasza ekipa będzie starała się udzielić jak najbardziej profesjonalnych i szybkich odpowiedzi, ale nie oczekujcie na gotowce :-) Jak to się mówi, wiedzy nigdy za dużo.

Witam wszystkich co tam jak leci

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.